Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 910773

Hotel Fiesta Beach Club ****

Termín: 21.10. (Čt) - 28.10. (Čt) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 13 009 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel se nachází v klidné oblasti, asi 5 km od centra Midounu a asi 15 km od hlavního města ostrova - Houmt Souk s tradičním arabským trhem. Asi 400 metrů od hotelu jsou obchody a bary. Hotel je vzdálen od letiště Djerba - Zarzis cca 25 km.  

Pláž
Přímo u hotelu se nachází písečná a široká pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, dětská restaurace (otevřeno v červenci a srpnu), 2 a la carte restaurace - za poplatek ("Da Maria" - italská a "Lapalapa" - rybí), restaurace - pizzerie (otevřené od května do října), 4 bary: v lobby, bar typu swim-up v bazénu, bar u bazénu, na pláži, maurská kavárna (za poplatek), 2 venkovní bazény: hlavní s rozlohou 1200 m2 s odděleným brouzdalištěm pro děti, menší bazén "Relax" s rozlohou 360 m2, Aquapark se skluzavkami (pro děti od 12 let), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Za příplatek: lázeňské centrum Royal Thalasso (kadeřnictví, turecké lázně, sauna, masáže a kosmetika), 4 konferenční místnosti.

Pokoje:
Hotel má 374 pohodlně zařízených pokojů v hlavní budově a několik menších bungalovů.
Standardní pokoje (cca 18-20 m2) s centrálně řízenou klimatizací (funkční v hlavní sezóně), balkon nebo terasa, koupelna (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), trezor, telefon, TV-sat, mini bar (za poplatek). Détská postýlka je k dispozici pro děti do 2 let na vyžádání zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (6:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Pozdní kontinentální snídaně (podávané sladké 10:15 - 11:30) a lehké občerstvení po celý den (v určených časech) v restauraci - pizzerie. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 24:00) v určených barech. 1x za pobyt  možnost využití večeře v restauraci Da-Mario a la carte. 

Sport a zábava
Hotel provozuje denní i večerní animace pro děti i dospělé (vodní sporty, včetně vodní gymnastiky, aerobiku, volejbal, petang, lukostřelba, minigolf). K dispozici jsou také: 4 tenisové kurty (světlomety za poplatek), mini klub pro děti a mládež. Placené: kulečník, diskotéka.

Internet
Ve vstupní hale je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální částka pobytové taxy se počítá na 7 po sobě jdoucích pobytových dnů, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci, předtím, než jsou klienti ubytováni v hotelu.

Webové stránky
www.fiesta-beach.com

Náš názor
Příjemné prázdninové letovisko nacházející se ve velké palmové zahradě sestávající z mnoha menších budov udržovaných v tuniském stylu. Hotel nabízí pestrou nabídku zábavy, několik bazénů a aquapark; hned vedle hotelu je krásná písečná pláž. Ideální místo pro strávení skvělé dovolené!
 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Upozornění
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

UPOZORNĚNÍ!!! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je třeba cenu ověřit.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a jiné osobní výdaje.
UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši od 1 do 3 TND/os./den. Maximální výše pobytové taxy se počítá na následujících 7 nocí v hotelu, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Poplatek se platí přímo na recepci při ubytování klientů v hotelu.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH - pondělí/úterý, cena: 175 TND + 50 TND džíp = 225 TND/dospělá osoba, 137,50 TND/dítě 2 - 12 let
Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu připomínající měsíční krajinu. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Záběry této úchvatné krajiny se objevily ve filmech jako např. „Star Wars“, „Anglický pacient“ a „Pouští a pralesem“. V Tozeuru - kouzelném městě s originální béžově-rezavou architekturou strávíme noc a druhý den přesedneme do džípů a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší slané bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce se voda mění různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme dobývat poušť na velbloudech - cena: cca 25 TND/os. V ceně výletu je přenocování a strava (snídaně a oběd).

PROJÍŽĎKA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE - neděle, cena: 45 TND/dospělá osoba, 23 TND/dítě 2 - 12 let 
Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a originální architekturou. Během výletu se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město známé díky hrnčířské keramice. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Bude zde také možnost nakupovat. V městě Erriadh navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe - El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu zde přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a zavzpomínali na seslání many z nebe a na konec epidemie. Na ulicích lze vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy se vstupuje se zakrytými rameny, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako např. vonné oleje, parfémy nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která připomíná doby tureckého masakru provedeného na Španělech.

KROKODÝLÍ FARMA - sobota, cena: 40 TND/dospělá osoba, 20 TND/dítě 2 - 12 let 
Během pobytu na Djerbě doporučujeme navštívit Djerba Explore Park. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou uměleckou sbírkou z islámských zemí z celého světa, skanzenu, ve kterém lze vidět typické djerbsko-berberské domky, hospodářské budovy, sklady a seznámit se se zvyky každodenního života. Lákadlem parku je bezpochyby farma nilských krokodýlů z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE - středa, cena: 55 TND/dospělá osoba, 27,5 TND/dítě 2 - 12 let 
Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný výběžek nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok v období podzimu a zimy sem přilétá mnoho růžových plameňáků, kteří se brodí v mělké laguně. Čas od času se zde objevují také delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby jsou na lodi animace, zábava a tanec. Čekají na nás krásné výhledy, koupání ve smaragdovém moři a občerstvení ve stanu na pláži.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoli stížnosti by měly být adresovány přímo organizátorovi. Popisy fakultativních výletů a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, podrobné informace získáte od našeho zástupce v Tunisku. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé zájezdy organizovány.

Jiné

Tunisko - základní informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné je často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často sami zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR. Obyvatelé jiných zemí mohou podléhat jiným pasovým a vízovým předpisům.

Čas
Stejný jako v ČR.
 
Orientační ceny

Hamburger - cca 3 TND; 1,5 l vody - cca 0,5 TND; pivo v obchodě cca 1,5 TND. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zakoupit i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí cca 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Ověřte si před odjezdem na dovolenou, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.
 
Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem komorních městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo pouhá procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

25.03. (Čt) - 01.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 568 Kč
Vybrat termín
25.03. (Čt) - 08.04. (Čt) 2021 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute20 588 Kč
Vybrat termín
01.04. (Čt) - 08.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 960 Kč
Vybrat termín
01.04. (Čt) - 15.04. (Čt) 2021 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute23 175 Kč
Vybrat termín
08.04. (Čt) - 15.04. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute14 608 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

9. z 54 hotelů v Midounu

Vynikající
1061
Velmi dobré
826
Průměrné
227
Špatné
106
Příšerné
98
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Pohodový hotel pro rodiny s dětmi
Hotel je vzdálený cca. 25 min jízdy od letiště. Pokoje jsou slušné úrovně 12 budova a na 15 budově jsou krásné nové pokoje. Animátoři jsou velice milí a baví stále hosty (hrají s nima šipky, různé... celá recenze s možností překladu
David_Horava, Brno, Česká republika, 07:51 16.11.2020
Příjemný hotel v krásném prostředí a hezkou pláží
Hotel jsme navštívili v druhé polovině Října. Hotel je sice na můj vkus poměrně velký, i když v současné situaci je část pokojů mimo provoz. Hotel disponuje vším, na co si jen vzpomenete. Bazén... celá recenze s možností překladu
Paolo616616, Praha, Česká republika, 09:02 08.11.2020
Včera jsme se vrátili z tohoto hotelu. A můžu jen chválit :-)
Byli jsme 2 dospělí, bez dětí a apartmán tak "akorát". V hotelu byly však převážně páry s dětmi a můžu jen doporučit, bazény, skluzavky, hřiště, dětský klub, vše fungovalo. Moře bylo sice... celá recenze s možností překladu
326libu_e_, 03:08 05.11.2020
Informace o zájezdu
ZeměTunisko
MístoMidoun
HotelFiesta Beach
pokoj standardní
Termín21.10.2021 - 28.10.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...