Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 637136

Termín: 15.12. (Ne) - 27.12. (Pá) 2019

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 51 252 Kč

Popis hotelu

Poznávací část
*** hotely, mějte prosím na paměti, že se standardy hotelů mohou mírně lišit od evropských norem.
Pokoje: skromně, ale pohodlně zařízené pokoje s koupelnou. Ve většině TV, klimatizace a telefon, někdy minibar (za poplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou (přistýlka je zpravidla v podobě rozkládacího lůžka nebo pohovky).

Pobytová část
Hotely: popisy hotelů najdete v části Vietnam - pobyt (Mui Ne).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Ho Či Minovo Město a Hanoj • úžasný Ha Long Bay • Bangkok a smaragdový Buddha • Angkor Wat a džungle • pláže jižního Vietnamu


Den 1
Sraz na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště CK se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu "Virgin"). Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Přelet do Saigonu charterovým letadlem společnosti LOT (přímý let).

Den 2
Příjezd charterovým letadlem do Saigonu. Odbavení víz a pasů. Prohlídka města Ho Chi Minh: katedrála Notre Dame, Palác znovusjednocení, historická Hlavní pošta, radnice (všechny uvedené objekty jsou vidět zvenčí) a bazar Benh Than. Oběd během prohlídky města. Poté transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, odpočinek po cestování a ubytování.

Den 3
Po snídani se můžete vydat na prohlídku čínské čtvrti s Pagodou Thien Hau a chrámem Jade Emperor. Oběd během prohlídky města. Odpoledne transfer na letiště a let do Haiphongu. Pak jet do Ha Long a přes noc. (vnitřní trasa + trasa cca 80 km).

Den 4
Po snídani, 4-hodinový výlet na moře podél Ha Long Bay (světového dědictví UNESCO). Přehrada je plná úžasných skalních útvarů, ostrůvků, jeskyní apod. Během výletního oběda s mořskými plody. Pak jedete do hotelu v Hanoji. Ve večerních hodinách, přehlídka slavných "vodní loutky", které jsou specialitou Hanoje a severního Vietnamu. Ubytování v hotelu (trasa cca 180 km)

Den 5
Po snídani, navštivte Hanoi: Ho Chi Minh mauzoleum (venku), prezidentský palác (venku), rezidence Ho Chi Minh, chrám na jednom sloupci a chrám literatury. Oběd během návštěvy. Odpoledne projíždějte rikši koloniálním starým městem. Uvidíme také chrám Ngoc Son ze 17. století na malebném ostrově u jezera Hoan Kiem. Pozdní odpoledne transfer na letiště a let do Bangkoku. Přenocování v hotelu. (Vnitřní průchod).

Den 6
Snídaně v hotelu, následovaná návštěvou Bangkoku: chrámu Zlatého Buddhy, květinového trhu v čínské čtvrti, královského paláce, který zahrnuje také chrám Wat Pra Kaeo - chrám, kde se nachází nejslavnější socha thajského Buddhy - malý smaragdový Buddha. Po prohlídce oběda. V odpoledních hodinách turné Klong - výlet lodí, který byl v minulosti alternativním komunikačním systémem Bangkoku. Ve večerních hodinách, pro zájemce o Calypso Show - transvestit recenzi v Bangkoku - další USD 40 / osoba.

Den 7
Po předčasné snídani, transfer autobusem na hranici mezi Thajskem a Kambodžou, odbavení pasu a pak cestování do Siem Reapu, který se nachází jen 7 km od chrámů Angkor. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh. (Trasa je cca 430 km).

Den 8
Po snídani navštivte kamenný chrámový komplex od rozkvětu říše Khmerů s hlavním městem Angkoru (seznam UNESCO). Při návštěvě oběda v místní restauraci. Komplex se skládá z více než 400 budov, kdysi obklopených zemědělských půd, dobře udržovaných silnic, kanálů a obrovských zdí. Program zahrnuje, mimo jiné, chrám Bayon, jeden z bran Angkor Thom - Babhuon, Terasa slonů, terasa Leper King a Angkor Wat. Odpoledne navštívíme Ta Phrom - část Angkoru, která byla ponechána přírodním silám. Často se stává, že z kamenných budov rostou obrovské stromy a jejich kořeny jsou obklopeny sloupy nebo dokonce celými budovami. Přenocování v hotelu. Večeře na vlastní pěst.

Den 9
Po snídani, volný čas pro nezávislé prohlídky nebo místní exkurze (pro ty, kteří jsou ochotni za příplatek cca 25 USD / osoba) s výletem lodí na jezeře Tonle Sap do plovoucí vesnice. Transfer na letiště Siem Reap a odpolední let do Saigonu. Pak jděte do Mui Ne. (vnitřní trasa + trasa cca 230 km)

Den 10-11 (10-12 *)
Pobyt v Mui Ne (jídlo - pouze snídaně). Volný čas pro relaxaci, koupání a opalování. Možnost využití volitelných výletů.

Den 12 (13 *)
Podívejte se z hotelu, snídaně ve formě balíčků. Velmi brzy transfer na letiště Saigon. Let podle charty LOT (non-stop) do Polska. Aktuální jízdní řády na r.pl/rozklady.

Poznámky k programu
- Pořadí realizace programových bodů může být změněno nebo obráceno.
- Vzhledem k restriktivním a vynuceným pravidlům, které se týkají práce touroperátorů v Thajsku, nemá polský pilot v některých zařízeních právo nejen ukazovat nebo překládat místního průvodce, ale ani jim není dovoleno vstoupit. To platí zejména pro palácový komplex v Bangkoku.
- V některých termínech pilot může dostat skupinu na letišti v Saigonu. Na letišti v Polsku nabízíme našim klientům během odbavení pomoc polského zástupce.
- V hotelu, 3-lůžkový pokoj, zpravidla dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (přistýlka v podobě kempu nebo rozkládací pohovky).
- Hlavní příspěvek na zavazadla na vnitřních letech je 20 kg.
- Poznámka: Úplné informace by měly být uvedeny na objednávce, tj. Jméno, prostřední jméno (pokud existuje) a jméno, vzhledem k požadavku zavedenému leteckými společnostmi provádějícími vnitřní lety.

Jiné

Let
Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy. Catering ve třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete zde: https://rainbowtours.cz/stranky/exotika-s-dreamlinerem . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když si lze také vyměnit eura, britské funty nebo jinou běžně přijímanou měnu. Peníze lze směnit v mnoha bankách, směnárnách a hotelech (v hotelech je kurs vždy nevýhodný).

Upozornění!
- V Thajsku nejsou přijímány bankovky 50 USD a 100 USD staré edice (s malými podobiznami prezidentů).
- V Kambodži je oficiální měnou USD. Výměna jiných měn je nutná na USD nebo na místní měnu (Riel), která ovšem není výhodná.
- Pokud si klienti vezmou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, atd.

Telefony
Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming pro Vietnam a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. U některých operátorů je potřeba zažádat o aktivování roamingu pro Vietnam.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Kambodžské vízum
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Kambodži a musí mít volné min. 3 strany pro udělení víz 
- kromě toho je nutné si vzít s sebou 2 pasové fotografie (barevné a aktuální)               
- cena víza je cca 30 USD (vízum se vyřizuje na kambodžských hranicích)

Vietnamské vízum
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu
- 1x fotografie pasového formátu
- vyplěný formulář  
Délka platnosti víza: 1 měsíc/1 vstup nebo 1 měsíc/multiple
Doba vyřízení: cca 3 týdny 
Poplatek za vyřízení: 3 850 Kč/osoba (1 měsíc/1 vstup) nebo 4 350 Kč (1 měsíc/multiple)
Poznámka: nezletilé dítě získá vízum za stejných podmínek jako dospělá osoba

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vyřizují vízum prostřednictvím CK, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT (přímý let) na trase Varšava - Saigon - Varšava, přelet místními leteckými linkami na trase: Saigon - Haiphong (nebo Hanoj), Hanoj - Bangkok, Siem Reap - Saigon, letištní taxy, ubytování v hotelech (10 nebo 11* nocí), transfery klimatizovaným autokarem/minibusem, stravování dle programu (snídaně a večeře nebo pouze snídaně), služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce během prohlídek, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, odměny pro místní průvodce, spropitné pro řidiče, nosiče zavazadel a zbývající obsluhu, projížďky loděmi, rikšami atd., systém TGS - pouze během prohlídky Angkoru (celkem cca 230 USD + vstupenka do Angkor Wat aktuálně cca 37 USD, platí se povinně průvodci jako balíček), další jídla během výletu, nápoje k jídlům a jiné osobní výdaje. V základní ceně nejsou zahrnuty náklady na vyřízení vietnamského a kambodžského víza - vízová procedura je popsána níže.

03.11. (Ne) - 15.11. (Pá) 2019 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standard + superior s výhledem na zahradu (v hotelu: Canary Beach Resort ) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute56 204 Kč
Vybrat termín
14.11. (Čt) - 25.11. (Po) 2019 - 12 dní, 11 nocí
pokoj standard + Deluxe s výhledem na moře (v hotelu: Romana Resort & Spa) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute54 395 Kč
Vybrat termín
24.11. (Ne) - 06.12. (Pá) 2019 - 13 dní, 12 nocí
pokoj standard + superior s výhledem na zahradu (v hotelu: Canary Beach Resort ) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute53 890 Kč
Vybrat termín
05.12. (Čt) - 16.12. (Po) 2019 - 12 dní, 11 nocí
pokoj standard + superior s výhledem na zahradu (v hotelu: Canary Beach Resort ) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute51 945 Kč
Vybrat termín
15.12. (Ne) - 27.12. (Pá) 2019 - 13 dní, 12 nocí
pokoj standard + superior s výhledem na zahradu (v hotelu: Canary Beach Resort ) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute51 252 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoThajsko
HotelVšechny chutě Asie
pokoj standard + superior s výhledem na zahradu (v hotelu: Canary Beach Resort )
Termín15.12.2019 - 27.12.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...