Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 420472

Termín: 07.12. (So) - 16.12. (Po) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 30 014 Kč

Popis hotelu

Část poznávací

Kvalitní hotely - odpovídající kategorii ***/**** dle organizátora zájezdu.
Pokoje: vybavené TV, klimatizací, koupelnou a WC, často minibarem (za poplatek). Pokoj třílůžkový je často pokoj dvoulůžkový s přistýlkou (přistýlka formou rozkládacího lůžka nebo rozkládací pohovky).
Vybavení: restaurace, bar a u většiny hotelů také bazén.

Část pobytová

Hotely: popisy jednotlivých hotelů najdete v části Thajsko - Jomtien, Pattaya nebo Koh Samui - dovolená

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Cena

Základní cena zahrnuje: přímý charterový let letadlem typu DREAMLINER společnosti LOT na trase Varšava - Bangkok - Varšava, letištní taxy, ubytování (7 nocí), transfery klimatizovaným autokarem/minibusem, stravování dle programu, péči polského zástupce na letišti v Polsku, péči průvodce během poznávací části zájezdu, turistický program a pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, projížďky lodí, rikšami atp, odměny pro místní průvodce, spropitné pro řidiče, nosiče zavazadel, hotelový personál atd. (celkem cca 130 USD, platí se povinně průvodci jako balíček), další strava během výletů, nápoje k jídlům a ostatní osobní výdaje.

Víza

Víza
Zrušená vízová povinnost pro občany ČR.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Klienti, kteří mají jiný cestovní pas než český, jsou povinni si vyřídit příslušné vízum na vlastní náklady. Veškeré informace týkající se vízových postupů obsažených v nabídce platí pro občany České republiky.

Program

Bangkok a Smaragdový Buddha  most přes řeku Kwai  bývalé hlavní město Thajska - Ayutthaya  koupání ve vodopádech Erawan  chrámy východního Thajska pryč od populárních tras - pro zájemce týdenní pobyt v Jomtien, Pattaya, Rayong, Koh Samet, Koh Chang

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).​
Sraz 2 hodiny před odletem na letišti F. Chopina ve Varšavě. Stanoviště CK se nachází v zóně "Biura Podróży", v oblasti, kde se spojují letištní části B a C (naproti obchodu "Virgin"). Aktuální letový řád sledujte na R .pl/rozklady .
Odlet charterovým letetadlem spol. LOT do Bangkoku (přímý let).

Den 2
Přílet do Bangkoku. Pasová kontrola a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, odpočinek po cestě. Večeře v hotelu.

Den 3
Snídaně v hotelu, poté návštěva Bangkoku: chrám Zlatého Buddhy, květinový trh v čínské čtvrti, Královský palác, na jehož území se nachází rovněž Wat Pra Kaeo - svatyně, kde se nachází nejslavnější socha Buddhy - malý Smaragdový Buddha. Po prohlídce oběd. V odpoledních hodinách projížďka Klongami - plavba lodí po kanálech, které v minulosti představovaly alternativní komunikační systém Bangkoku. Ve večerních hodinách pro zájemce večeře s ukázkou uměleckého vystoupení (za poplatek cca 2000 THB nebo cca 65 USD).

Den 4
Snídaně v hotelu a výlet na plovoucí trh v Damnoen Saduak. Přejezd do Kanchanaburi. Dále navštívíme Muzeum stavitelů mostu na řece Kwai, ve kterém se nachází expozice na téma Thajsko-barmské železnice a podíváme se na hřbitov vězňů. Během výletu pro zájemce oběd v restauraci na voru kotvícím u nábřeží a přejezd tzv. Železnicí smrti (za příplatek cca 1000 THB nebo cca 35 EUR). Večeře a nocleh v hotelu v Kanchanaburi. (Trasa cca 200 km)

Den 5
Po časné snídani odjezd z Kanchanaburi ve směru Ayutthayi, bývalého hlavního města Thajska (1350-1767). Po cestě zastávka v národním parku Erawan. Uvidíme jedny z nejkrásnějších vodopádů v Thajsku (dalším lákadlem bude možnost zaplavat si ve vodopádech). Následně cesta do Ayutthayi, večeře v místní restauraci, ubytování a nocleh v hotelu. (Trasa cca 340 km)

Den 6
Po snídani navštívíme některé z četných zřícenin a chrámů v Ayutthayi - včetně chrámu Wat Phra Si Sanphet u bývalého Královského paláce. Poté přejedeme na Lop Buri. Krátká zastávka u chrámu Prang Sam Yod, jehož hlavní atrakcí jsou četné malby, které ovládly toto místo. Po prohlídce oběd. Po jídle odjezd dál na východ směrem na Nakhon Ratchasima. Po cestě se zastavíme v jednom z nejvýznamnějších poutních míst v Thajsku, Wat Praputthabat, ve kterém se uchovává otisk Budhovy stopy. Po příjezdu do Nakhon Ratchasima ubytování v hotelu a nocleh. Večeře ve vlastní režii. (Trasa cca 270 km)

Den 7
Po snídani check-out z hotelu a přejezd do Prasat Hin Phimai. Prohlídka Khmerské svatyně z angkorského období. Pak přejezd do Pattayi/Jomtien. Po cestě zastávka na oběd v místní restauraci. Příjezd do Pattayi nebo Jomtien, ubytování v hotelu a nocleh. Večeře ve vlastní režii. (Trasa cca 350 km)

Den 8
Po snídani volný čas. Možnost využití fakultativních výletů na ostrově Koh Lan (cca 50 USD), večer vystoupení travesti show (cca 35 USD).

Den 9
Po snídani odjezd z hotelu:
- Klienti, kteří zůstávají na další týden pobytu v Pattayi/Jomtien/Rayong nebo na Koh Samet - transfer do vybraného hotelu.
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště v Bangkoku a návrat do Varšavy charterovým letadlem LOT (přímý let).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace programu může být změněno či obráceno.
- Třílůžkový pokoj v hotelu je obvykle dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (přistýlka zpravidla ve formě rozkládacího lůžka nebo rozkládací pohovky).
- Poplatky za všechny výlety a další atrakce vybírá průvodce v místní měně. Uvedený ekvivalent v USD je přibližný. Aktuální kurzy lze zkontrolovat například na webové stránce  www.xe.com .
- Vzhledem k přísnému dodržování předpisů týkajících se práce průvodců během výletů v Thajsku nemá v některých objektech polský průvodce právo nejen provázet nebo překládat místního průvodce, ale dokonce nemá do těchto objektů povolen vstup. Týká se to především palácového komplexu v Bangkoku.
- V některých termínech průvodce vyzvedává skupinu na letišti v Bangkoku. Na letišti v Polsku je k dispozici klientům polský zástupce při check-inu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Let
Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER nebo jiným letadlem podobného standartu (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou), také minerální vodu, která je dostupná během celého letu (káva a čaj se nepodávají). Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete  ZDE . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít s sebou USD, ale je možné vyměnit také EUR, GBP a další široce přijímanou měnu. Peníze je možné vyměnit v různých bankách, směnárnách a také na hotelu (kde je obvykle kurz velmi nevýhodný).

Upozornění
- V Thajsku nejsou akceptovány bankovky 50 USD a 100 USD staré edice (s malými podobiznami prezidentů).
- Pokud si vezmete s sebou americké dolary, je třeba si pamatovat, že v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané atp.

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku není možné použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) neletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

07.12. (So) - 16.12. (Po) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standard
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute30 014 Kč
Vybrat termín
14.12. (So) - 23.12. (Po) 2019 - 10 dní, 9 nocí
pokoj standard
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute31 104 Kč
Vybrat termín
21.12. (So) - 30.12. (Po) 2019 - 10 dní, 9 nocí
pokoj standard
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute40 447 Kč
Vybrat termín
28.12. (So) - 06.01. (Po) 2020 - 10 dní, 9 nocí
pokoj standard
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute38 731 Kč
Vybrat termín
04.01. (So) - 13.01. (Po) 2020 - 10 dní, 9 nocí
pokoj standard
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute36 723 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoThajsko
HotelEsence Thajska
pokoj standard
Termín07.12.2019 - 16.12.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...