Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 729914

Bangkok a perly Andamanského moře ***

Termín: 30.11. (So) - 15.12. (Ne) 2019

Délka pobytu: 16 dní, 15 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Dle programu

Cena: 45 954 Kč

Popis hotelu

Poznávací část

Hotely střední kvality, odpovídající standardu ***/**** v posouzení organizátora.
Pokoje: ve všech hotelech jsou pokoje vybaveny TV, klimatizací, koupelnou s WC a často minibarem (za příplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou (přistýlka může být formou polního lůžka nebo rozkládacího gauče).

Pobytová část

V sezóně Exotika:
Ubytování ve vybraném hotelu na ostrově Phuketu. Popisy jednotlivých hotelů v katalogu.

V sezóně Léto:
Standardní hotely, které odpovídají **** - ubytování v hotelu Al's Resort nebo podobném na pláži na Koh Samui. Komfortní pokoje s koupelnou, TV, klimatizací, telefonem, minibarem (za příplatek).

Vybavení: v hotelech je restaurace, bar a ve většině hotelů je také bazén.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Bangkok a Smaragdový Buddha •  vodopády Erawan • palác Ramy IV. • tropická krajina Krabi • ostrov Phi Phi •  pobyt ve vybraném hotelu na ostrově Phuket

Den 1
Sraz 2 hodiny před odletem na letišti F. Chopina ve Varšavě - stanoviště CK se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou B a C na letišti (naproti obchodu "Virgin"). Sledujte aktuální letový řád na  r.pl/rozklady . Přímý charterový let společnosti LOT do Bangkoku.

Den 2
Přílet do Bangkoku. Pasová kontrola a transfer do hotelu. Ubytování, odpočinek po cestě. Večeře v hotelu.

Den 3
Snídaně v hotelu, poté navštěva  Bangkoku: chrám Zlatého Buddhy, květinový trh v čínské čtvrti, Královský palác, na jehož území se nachází také Wat Pra Kaeo - svatyně s nejznámější thajskou sochou Buddhy - malým Smaragdovým Buddhou. Po návštěvě oběd. V odpoledních hodinách prohlídka na Klongach - projížďka lodí po kanálech, které v minulosti představovaly alternativní komunikační systém Bangkoku. Večer pro zájemce večeře s ukázkou umělecké show (za poplatek cca 2000 THB nebo cca 65 USD).

Den 4
Snídaně v hotelu a výlet na plovoucí trh Damnoen Saduak. Pak cesta do národního parku Erawan. U vchodu do parku se nachází několik malých restaurací, kde můžete ochutnat thajskou kuchyni - platí si každý sám. V Erewanu uvidíme nejkrásnější vodopády v Thajsku (možnost plavání ve vodopádech). Nocleh a večeře v hotelu nad řekou poblíž Kanchanaburi. Trasa cca 280 km. 

Den 5
Po časné snídani check-out a odjezd z hotelu. Potom pojedeme do Kanchanaburi a navštívíme muzeum stavby mostu přes řeku Kwai, ve kterém se nachází exponáty a informace o thajsko-barmské železnici. Pojedeme k mostu přes řeku Kwai. Během prohlídky pro zájemce oběd v restauraci na voru kotvícím na pobřeží (za poplatek cca 350 THB - cca 12 USD). Kolem poledne odjezd do pobřežního města Hua Hin. Na cestě krátká návštěva Khao Wang - palác Rama IV. Do paláce na kopci pojedeme lanovkou. Přenocování a večeře v hotelu u moře v Pranburi, v blízkosti Hua Hin. Trasa cca 270 km.

Den 6
Po snídani odjezd směrem k provincii Krabi v jižním Thajsku, nacházející se na Andamanském moři, který po mnoho let přitahuje turisty z celého světa. Unikátní krajinu Krabi utváří pobřeží poseté malými půvabnými ostrovy, úžasné skalní útvary, jeskyně, vodopády a především krásné bílé pláže. Po cestě zastávka na oběd. Ubytování v hotelu v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží v Krabi - Ao Nang. Večer doporučujeme projížďku tuk-tukem podél pláže do turistického centra s obchody a restauracemi. Trasa cca 550 km.

Den 7
Po snídani volný čas na koupání, opalování a individuální prohlídku okolí. Možnost využít výlet na kajacích do mangrových lesů (poplatek cca 45 USD). Nocleh v hotelu.

Den 8
Po snídani odjezd z hotelu. Z Krabi poplujeme trajektem na ostrovy Phi Phi, které jsou považovány za nejkrásnější ostrovy Andamanského moře.
Upozornění! Je třeba si připravit příruční zavazadlo, které si vezmete s sebou na ostrovy Phi Phi (ostatní zavazadla budou převezena z Krabi přímo na Phuket). Na jednom z ostrovů Phi Phi strávíme 2 noci a budeme obdivovat krásu místních pláží. Večeře a nocleh v hotelu. Trasa cca 30 km.

Den 9
Po snídani volný čas na slunění a koupání. Pro zájemce celodenní výlet člunem do okolních tropických ostrovů s několika zastávkami na koupání, šnorchlování a lehký oběd na jedné z pláží (cena výletu spolu s obědem cca 80 USD/osoba).

Den 10
Po snídani odjezd z hotelu a přeprava trajektem z ostrova Phi Phi na Phuket. Transfer do vybraného hotelu a ubytování. Trasa cca 45 km, v závislosti na vybraném hotelu.

Den 11-14
Volný čas na odpočinek na ostrově Phuket (strava - snídaně). Možnost využití fakultativních výletů.

Den 15
Snídaně, odjezd z hotelu, poté transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Ubytování v hotelu a volný čas. Večeře.

Den 16
Po snídani odjezd z hotelu a transfer na letiště. Přímý charterový let do Polska. Aktuální časy odletů na  r.pl/rozklady

Upozornění!
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Vzhledem k přísným a vymahatelným ustanovením týkajících se práce průvodců
v Thajsku, v některých objektech polský průvodce nemá právo nejen provázet nebo tlumočit místního průvodce, ale nemá ani možnost vstupu do těchto objektů. Zejména to platí pro palácový komplex v Bangkoku.
- třílůžkový pokoj je v praxi pokoj dvoulůžkový s přistýlkou ve formě polního lůžka nebo rozkládací pohovky.
- Váhový limit zavazadel na vnitrostátních letech je 20 kg.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Od 11.8.2011 nepotřebují občané České republiky pro vstup a pobyt na území Thajska do 30 dnů za účelem turistiky víza.
Pas musí být platný ještě minimálně 6 měsíců od data návratu.

Jiné

Let
Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER nebo jiným letadlem podobného standartu (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou), také minerální vodu, která je dostupná během celého letu (káva a čaj se nepodávají). Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete  ZDE . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme vzít si s sebou USD, i když lze směňovat Euro, britské Llibry a další běžně přijímanou měnu. Peníze lze směnit v mnoha bankách, směnárnách a hotelech (zde je ovšem nevýhodný kurz).

Upozornění
- V Thajsku nejsou akceptovány bankovky 50 USD a 100 USD starých vydání (s malými obrázky prezidentů).
- Pokud si klient vezme s sebou americké dolary, je třeba si pamatovat, že v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané atp.

Zálohy v hotelích:
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale je to cca 100-200 USD / pokoj / pobyt. Klienti budou informováni o podrobnostech výše zálohy na místě.
Platí tyto formy zaplacení zálohy:
1. Blokování dané částky na kreditní kartě, odblokování nastane při odhlášení.
2. Platba kreditní kartou, daná částka budou vrácena při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3. Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, návratnost v místní měně.

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku není možné použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) neletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Cena

Základní cena zahrnuje: přímý charterový let letadlem typu DREAMLINER společnosti LOT na trase Varšava - Bangkok - Varšava, vnitrostátní let na trase Phuket - Bangkok, letištní taxy, ubytování (14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem v Thajsku, strava která je uvedená v programu (14 snídaní, 2 obědy, 4 večeře), asistence polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, péče polského průvodce během cesty, turistický program a pojištění TU Europa varianta standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, projížďky loděmi, rikšami atd, povinné poplatky na platbu pro místní průvodce, spropitné pro řidiče, portýry, číšníky, hotelový personál atp. (cena za vstupné, průvodce, výlety lodí a spropitného cca 160 USD - platí se povinně průvodci jako balíček), zálohy v hotelu, další strava během výletů, nápoje k jídlům a fakultativní výlety.

02.11. (So) - 17.11. (Ne) 2019 - 16 dní, 15 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standard + pokoj standard (v hotelu: Kata Palm Resort & Spa) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute48 343 Kč
Vybrat termín
09.11. (So) - 24.11. (Ne) 2019 - 16 dní, 15 nocí
pokoj standard + pokoj standard (v hotelu: Kata Palm Resort & Spa) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute49 452 Kč
Vybrat termín
16.11. (So) - 01.12. (Ne) 2019 - 16 dní, 15 nocí
pokoj standard + pokoj andaman deluxe (v hotelu: Andaman Embrace) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute47 342 Kč
Vybrat termín
23.11. (So) - 08.12. (Ne) 2019 - 16 dní, 15 nocí
pokoj standard + pokoj andaman deluxe (v hotelu: Andaman Embrace) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute46 865 Kč
Vybrat termín
30.11. (So) - 15.12. (Ne) 2019 - 16 dní, 15 nocí
pokoj standard + pokoj andaman deluxe (v hotelu: Andaman Embrace) další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Varšava
-Last minute45 704 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoPhuket
HotelBangkok a perly Andamanského moře
pokoj standard + pokoj standard (v hotelu: Kata Palm Resort & Spa)
Termín30.11.2019 - 15.12.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...