Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 878464

Hotel Dessole Blue Star ****

Termín: 07.10. (St) - 14.10. (St) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 14 585 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel Dessole Blue Star se nachází na jižním pobřeží Kréty, naproti malému ostrovu Chrissi. Nedaleko (cca 5 km do centra) je Ierapetra - největší město na jihu Kréty známé jako jedno z nejteplejších měst v Evropě. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 100 km od hotelu.
 
Pláž
U hotelu Dessole Blue Star se nachází 100 m dlouhá písčito-oblázková pláž. Lehátka a slunečníky - zdarma.
 
Vybavení
24h recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace, restaurace u bazénu Olives, bary: Lobby Bar (16:00-0:00), Chryssi Island Beach & Pool Bar (10:00-0:00) - servírující místní alkoholické a nealkoholické nápoje a tradiční řecká kavárna - Greek Kafeneion (16:00-0:00); 2 bazény, dětské brouzdaliště - lehátka a slunečníky zdarma. V areálu hotelu je obchod se suvenýry. Za poplatek: prádelna. Hotel přijímá karty Visa a MasterCard.
 
Pokoje
Hotel Dessole Blue Star má 154 pokojů, které se nachází v prvním a druhém patře budovy. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), telefonem, satelitní TV, centrálně řízenou klimatizací, mini ledničkou (minerální voda v den příjezdu), trezorem. V hotelu se nachází 3 typy pokojů:
Standardní pokoj - o rozloze cca 17-19 m², vhodný pro 2 osoby.
Pokoj typu Superior - o rozloze cca  21-23 m², vhodný pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Rodinný pokoj - o rozloze cca 38-42 m², pro max. 4 osoby s možností 1 přistýlky.

Strava
All Inclusive - jídla formou bufetu v hlavní restauraci: snídaně (7:00-10:00) - mimo jiné pečivo, croissanty, čerstvé ovoce, sýry, omelety, toasty, klobásy a káva, čaj, horká čokoláda; pozdní snídaně (10:00-11:00); občerstvení (11:00-15:30, 16:00-17:00) v restauraci Olives u bazénu - mimo jiné sendviče, hranolky, pita gyros, saláty, ovoce, dezerty; oběd (13:00-15:00) v hlavní restauraci s teplými a studenými jídly; večeře (19:00-22:00) - mimo jiné polévky, hlavní jídla, zmrzlina. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje v určených barech (10:00-0:00). 1x za pobyt - možnost ochutnání večeře v restauraci Olives (nutná dřívější rezervace).
 
Sport a zábava
Hotel Dessole Blue Star organizuje bohatý animační program pro dospělé i děti; gymnastika, aerobik, plážový volejbal, karaoke, živá hudba. Pro děti: miniklub (15:00-17:00). Za poplatek: tenisové vybavení, osvětlení tenisového kurtu, kulečník, vodní sporty, vířivka.
 
Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.dessolehotels.com

Náš názor
Hotel Dessole Blue Star je ideální pro ty, kteří se vyhýbají velkým letoviskům, ale zároveň si cení pohodlí programu All Inclusive. Díky zajímavému animačnímu programu doporučujeme zejména rodinám s dětmi. Další výhodou je krásná zahrada a malebná pláž s křišťálově čistou vodou.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou, než je uvedena v popisu ubytování, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

04.10. (Ne) - 11.10. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 1 osobu další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-15 990 Kč
Vybrat termín
07.10. (St) - 14.10. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Economy GV další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute14 585 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

18. z 27 hotelů v Ierapetru

Vynikající
83
Velmi dobré
55
Průměrné
26
Špatné
14
Příšerné
26
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Příjemná dovolená
Jedenáctidenní dovolená pěkná, klidná, příjemná. Problémem je pouze cesta cca 2 hodiny od letiště, ale to jsme věděli. V Ierapetře, konkrétně v Koutsonari v SunshineCreteBeach hotelu, jsme byli před... celá recenze s možností překladu
petrvladka, 20:09 01.10.2019
Šťoural - Dessole Blue Star > jak pro koho
Dokud je to čerstvé. Tak nejprve to horší - Cesta z letiště 100 km trvala tři hodiny. Trochu dost, když si řidič udělá 30 minut přestávku na cigárko, aby si neukroutil u volantu ruce. Jiný to zpět... celá recenze s možností překladu
Jobovka, 14:29 01.10.2019
Klidné tiché misto
Týdení dovolená pěkná, klidná, příjemná. Hotel není moc vhodný pro děti, zejména kvůli nepřijemnému vstupu do vody na pláži, bazény také až od 130cm + brouzdaliště. Vodní atrakce žádné. Obecně pláž... celá recenze s možností překladu
rpivodova, 07:09 22.09.2019
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoHeraklion
HotelDessole Blue Star
Economy GV
Termín07.10.2020 - 14.10.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...