Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 878457

Hotel Dessole Dolphin Bay ****

Termín: 05.05. (St) - 12.05. (St) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 13 338 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel Dessole Dolphin Bay Resort se nachází v klidnější části města Heraklion, cca 8 km od samotného centra. V blízkosti hotelu se nachází mnoho obchodů, restaurací a barů. Cca 600 m od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením do centra Heraklionu. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 12 km.

Pláž
Hotel Dessole Dolphin Bay Resort se nachází přímo u písečné pláže Ammoudara, která byla označena Modrou vlajkou. Je to jedna z nejmalebnějších pláží v oblasti. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na recepci - zdarma (záloha cca 5 EUR). 

Vybavení
Recepce 24h, lobby. Hlavní restaurace Minos, taverna a'la carte Pasiphae na pláži, lobby bar Ariadne, plážový bar a bar u bazénu. V areálu hotelu jsou 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami. Kromě toho jsou zde 2 tenisové kurty, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, kulečník (za poplatek), stolní tenis, stolní fotbal a šipky.
Centrum Spa & Wellness nabízí ošetření celého těla, masérské služby, saunu, hammam a vířivku (za příplatek). Hotel má miniklub pro nejmenší.

Pokoje
Hotel Dessole Dolphin Bay Resort má celkem 259 pokojů umístěných ve třech budovách. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha a vysoušeč vlasů). Všechny pokoje mají minibar (1x balená voda při příjezdu), trezor, satelitní TV.
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky) o rozloze cca 24 m². Mají boční výhled do zahrady nebo na moře. Maximální obsazenost pokojů je buď pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + dítě.
Rodinné pokoje v bungalovech o rozloze cca 50 m². Tyto pokoje mají výhled do zahrady. Maximální obsazenost pokojů je buď pro 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Strava
Brzká snídaně (5:00-7:00, nutná rezervace), snídaně formou bufetu (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd v hlavní restauraci (12:30-14:30), večeře (19:00-21:00). Občerstvení je k dispozici v taverně na pláži (11:00-16:00). Nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v plážovém baru v hodinách od 10:00-18:00 (nealkoholické nápoje, káva, čaj, džus, pivo, místní alkohol) a v lobby baru Ariadne (17:00-24:00). Navíc zmrzlina (15:00-17:00) v baru u bazénu (Katrea) a v plážovém baru (Glafkos). 1x za pobyt večeře v restauraci Pasiphae (nutná rezervace).
 
Sport a zábava
Hotel Dessole Dolphin Bay Resort organizuje animační program pro děti i dospělé. Zábava v bazénu, aerobik, vodní pólo nebo plážový volejbal, stejně jako fitness cvičení. Miniklub organizuje animace pro děti ve věku od 4 do 12 let (v hodinách od 10:00-12:00 a od 15:00-17:30). V areálu hotelu je dětské hřiště (jedno uvnitř, jedno venku).
 
Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.dessolehotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Dessole Dolphin Bay Resort s vynikající polohou mimo rušné centrum města, ale v blízkosti mnoha obchodů a barů. Skvělá nabídka pro rodiny s dětmi díky prostorným pokojům, bohaté infrastruktuře a animačnímu programu. Poloha přímo u široké písečné pláže je další výhodou tohoto hotelu.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou, než je uvedena v popisu ubytování, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

01.10. (Čt) - 11.10. (Ne) 2020 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 1 osobu další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-18 890 Kč
Vybrat termín
04.10. (Ne) - 11.10. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocí
DBL/TRPL GV
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute18 149 Kč
Vybrat termín
Pokoj pro 1 osobu další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-15 890 Kč
Vybrat termín
07.10. (St) - 14.10. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
DBL/TRPL GV
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute17 749 Kč
Vybrat termín
07.10. (St) - 21.10. (St) 2020 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní s výhledem do zahrady
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute26 009 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

7. z 37 hotelů v Amoudaře

Vynikající
182
Velmi dobré
174
Průměrné
64
Špatné
31
Příšerné
10
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
maximálně doporučuji, byla jsem se 4 dětmi
jeli jsme v 7 lidech do 2 pokojů, vše skvělé, ubytování, strava, obsluha, vše skvělé, moře krásně čisté. jen jsme byli na začátku června a moře bylo na děti studené, takže jsme se ve finále tolik... celá recenze s možností překladu
tstststs123, 02:59 19.11.2019
Naprostá spokojenost
Po dlouhém hledání kam pojedeme na dovolenou padla volba na Krétu a tento hotel.Volba to byla správná, neboť jsme prožili nádherný týden.Od samého začátku nám vůbec nic nechybělo.Po pozdním příjezdu... celá recenze s možností překladu
f0usb, Ústí nad Labem, Česká republika, 13:22 22.09.2019
Paráda
Rozhodně doporučuji, příjemný, vstřícný personál, všude čisto, úklid denně, dostatek lehátek u bazénu i u moře, velký výběr jídel, pití ve skle a u bazénu v umyvatelném plastu, moře čisté a teplé... celá recenze s možností překladu
Jana D, 07:50 24.08.2019
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoHeraklion
HotelDessole Dolphin Bay Resort
pokoj standardní s výhledem do zahrady
Termín05.05.2021 - 12.05.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...