Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 768809

Hotel Aslanis Village ***

Termín: 04.06. (Út) - 08.06. (So) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: Light All Inclusive

Cena: 8 976 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova, v blízkosti města Marmari a Tigaki, nedaleko slaného jezera. Hotel Aslanis je vzdálen cca 2,5 km od centra Marmari s mnoha obchody, tavernami a restauracemi, cca 7 km od letiště a cca 11 km od města Kos. Autobusová zastávka se nachází cca 50 m od hotelu Aslanis.

Pláž
Hotel Aslanis se nachází cca 950 m od široké písečné pláže. Plážový servis - za poplatek.
 
Vybavení
Hotel Aslanis, zrenovovaný v roce 2012, se skládá ze tří dvoupodlažních budov. 
24hodinová recepce, lobby, TV koutek, bar, hlavní restaurace. Pro hosty je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky. Za poplatek: trezor na recepci a půjčovna aut. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště.

Pokoje
Hotel Aslanis má 40 pohodlných a udržovaných pokojů umístěných ve 3 budovách. Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ekonomické dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (v přízemí) a rodinné pokoje pro max. 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací (zdarma), trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem a balkonem nebo terasou (v pokojích jsou možné palandy).

Strava
All Inclusive Soft: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Během snídaně jsou k dispozici nealkoholické nápoje (káva, čaj, džus ze stojanů), během oběda a večeře jsou k dispozici nealkoholické nápoje (káva, čaj, džus ze stojanů) a místní alkoholické nápoje (červené a bílé víno, pivo, tsipouro - alkoholický nápoj na bázi ouza). Kromě toho v hodinách od 18:00-19:30 jsou servírovány výše uvedené nápoje také v baru.

Sport a zábava
Hotel Aslanis neorganizuje animační program.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu.
 
Místní kategorie
**

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Doporučujeme zejména pro osoby se skromnějším rozpočtem, které si cení All Inclusive a klidné prostředí, jež umožňuje skvělý odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

KALYMNOS A PSERIMOS - cena cca 46 EUR
Výlet na moři v kombinaci s relaxací a krásnými výhledy. Pláž, slunce a lenošení! Na palubě lodi vynikající řecký oběd. Navštívíme ostrov obývaný 50 lidmi a hlavní centrum lovu hub v Řecku - Kalymnos, kde se podíváme na výrobní proces přírodních hub. Loď zakotví také na opuštěném ostrově, kde bude čas na potápění a osvěžující koupání v moři.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 45 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není CK, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Gdaňska, Poznaně, Bydhoště, Řešova, Lodži a Vratislavi. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě jedenáctidenního zájezdu 10 nocí; v případě dvanáctidenního zájezdu 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 0,5-4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně 8 EUR; 1 l vody - 1,50 EUR; pivo v baru od 1,50 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku.

KOS
Ostrov, známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních, zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 3 nebo 4 noci, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

28.09. (So) - 03.10. (Čt) 2019 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
Plná penze
Letecky/Praha
-13 090 Kč
Vybrat termín
28.09. (So) - 04.10. (Pá) 2019 - 7 dní, 6 nocí
Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
Snídaně
Letecky/Praha
-12 490 Kč
Vybrat termín
Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
Plná penze
Letecky/Praha
-13 690 Kč
Vybrat termín
28.09. (So) - 05.10. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
Snídaně
Letecky/Praha
-12 890 Kč
Vybrat termín
Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
Plná penze
Letecky/Praha
-14 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

7 z 14 hotelů v destinaci Marmari

Vynikající
119
Velmi dobré
58
Průměrné
27
Špatné
12
Příšerné
11
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Great stay
Well I don t know where to start but what a lovely friendly place to stay.. fantastic views and a lovely area of Kos if you enjoy the peace and quiet...not sure if the review left by Mr PoPs1 is... celá recenze s možností překladu
tinyv6, telford, 08:53 23.01.2016
Vše skvělé, jídlo by mohlo být o něco lepší, a kratší cesta na plaž, každopádné vřele doporučuji!
Pokoj byl dobrý. Měli jsme 2lůžko, nacházela se tam malá kuchynská linka s lednicí, skříně, koupelna s vanou a také balkon. Hezky vybavený, útulný jediný problém byl noční nával komárů ale za to... celá recenze s možností překladu
Klára O, Kladno, Česká republika, 11:11 12.07.2015
Skrytý poklad
Bydleli jsme zde v Kósu s mým manželem 3 dny na začátku naší 10denní pracovní cesty. Je vždy těžké vybrat hotel, nikdy nevíte, jaký bude ve skutečnosti, ale hotel Aslanis je perfektní. Pokoje jsou... celá recenze s možností překladu
cathandpete, Carlisle, Cumbria, 00:00 20.06.2014
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoLambi
HotelAslanis
standard
Termín04.06.2019 - 08.06.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníLight All Inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...