Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 816643

USA, Mexiko na lodi Norwegian Sun ****

Termín: 07.12. (So) - 12.12. (Čt) 2019

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 6 170 Kč

Trasa plavby
USA, Mexiko
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sun patří společnosti Norwegian Cruise Line. V roce 2001 poprvé vyplula na moře. V roce 2011 prošla loď kompletní rekonstrukcí. Na palubě vám bude k dispozici 953 člunů posádky.

Výrobní cena Norwegian Sun byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 78.309Délka lodě (v metrech): 258,47Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 968Maximální počet pasažérů: 1.9361 venkovní bazén, 1 bazén pro děti, 5 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace a bary14 restaurací a 9 barů Cagney's Steakhouse, francouzská restaurace Le Bistro, italská restaurace La Cucina, Ramblas Tapas Bar & Restaurant s širokým výběrem tapas, restaurace Ginza Sushi Garden Café s rodinnými menu, které obsahují i dětské porce, cukrárna Carlo's Bake Shop Champagne Bar, bar a diskotéka Dazzles Nightclub, Sports Bar s živými sportovními přenosyZábavaDivadlo Stardust Kasino, videoherna Butiky, umělecká galerie Internetová kavárna, knihovna Kaple, která funguje i jako společenská místnost 3 společenské místnostiSport a odpočinekVenkovní bazén Oasis, 5 vířivek Sportovní hřiště, běžecká dráha Fitness centrum Wellness centrum Body Waves a salón krásy Dva golfové trenažéryPro dětiDětský areál Kid's Korner s filmy, počítači, tvořivou dílnou a odpočinkovou zónou Areál pro dospívající Teen Club s herními konzolemi, televizí, stolním hokejem a diskotékou Dětský bazén s klouzačkami, brouzdalištěm a dětskou vířivkou
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 21 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 19:00)4. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )
08.01. (St) - 13.01. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 970 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-9 240 Kč
Vybrat termín
13.01. (Po) - 18.01. (So) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 460 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-8 720 Kč
Vybrat termín
18.01. (So) - 23.01. (Čt) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Kajuta s oknem Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-8 230 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA
HotelUSA, Mexiko na lodi Norwegian Sun
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín07.12.2019 - 12.12.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...