Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 818155

Hotel Sunscape Cabor Cozumel ****

Termín: 13.12. (Pá) - 21.12. (So) 2019

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 33 847 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel Sunscape Sabor Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 15 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km. (Nutný transfer trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Sunscape Sabor Cozumel se nachází u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 4 restaurace (včetně jedné podávající jídla z grilu a 2 restaurací a'la carte), 3 bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (v bazénech sladká voda), miniklub pro děti a maxiklub pro mládež, malé dětské hřiště, obchod se suvenýry, zdravotnické zařízení (za poplatek), prádelna (za poplatek).

Pokoje
Hotel Sunscape Sabor Cozumel má 218 pokojů různých typů rozmístěných v jednopatrových a dvoupatrových budovách. Všechny jsou pohodlné, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy, minibarem (možnost příplatku), žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let - zdarma. Pokoje pro osoby se zdravotním postižením na potvrzení.

- Pokoje Deluxe Tropical View (rozloha cca 32 m²) - s výhledem do zahrady, max. pro 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být pouze 2 postele typu queen-size. Je zde možnost příplatku za výhled na moře (výhled může být neúplný).

- Pokoje Suite Tropical View (rozloha cca 55 m²) - s výhledem do zahrady, max. pro 4 osoby, v pokoji navíc rozkládací pohovka a malý kuchyňský kout.

- Pokoje Junior Suite Tropical View (rozloha cca 60 m²) - s výhledem do zahrady nebo na bazén, max. pro 2 osoby, v pokoji se nachází jedna manželská postel.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne a noci občerstvení v místech určených hotelem, 2 restaurace a'la carte (bez dřívější rezervace). Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní i dovážené) k dispozici od 10:00 do 1:00.

Sport a zábava
Hotel Sunscape Sabor Cozumel organizuje pestrý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, aquaaerobik, kajaky, paddleboard, šnorchlování, nemotorizované vodní sporty. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, v ostatních částech hotelu - za poplatek (cca 9 USD/hodina, cca 40 USD/týden).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.sunscapesresorts.com

Náš názor
Hotel Sunscape Sabor Cozumel je výbornou volbou nejen pro rodinnou dovolenou. Menší děti ocení řadu animací, větší děti Core Zone a výlety na kolech a dospělí relaxaci v hotelovém wellness. Pro všechny pohodlné pokoje, chutné a pestré jídlo (24h), bazény a bohatství podmořského světa druhého největšího korálového útesu na světě nacházejícího se nedaleko hotelu - to vše pod prázdninovým heslem Unlimited-Fun®.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den 1 
*Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).*
Sraz ve Varšavě, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner  (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner  (přímý let).  

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner  nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky 
ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete  ZDE . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

UPOZORNĚNÍ!
- Před příjezdem do Mexika musí zákazníci vyplnit povinné online celní prohlášení.
- Prohlášení může být vyplněno nejdříve 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
- V případě osob, které cestují společně (rodiny), je prohlášení vyplněno jednou osobou jménem osob, které cestují společně (rodiny).
- Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
- Pod odkazem, kde by mělo být prohlášení vyplněno:

https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

Pokyny pro vyplnění prohlášení jsou k dispozici u rezervace.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner  do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování dle popisu ubytování, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce CK během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - Cozumel

11.12. (St) - 24.12. (Út) 2019 - 14 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Deluxe tropical garden view pokoj - možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí
All inclusive
Letecky/Praha
-52 120 Kč
Vybrat termín
11.12. (St) - 27.12. (Pá) 2019 - 17 dní, 14 nocí
Deluxe tropical garden view pokoj - možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí
All inclusive
Letecky/Praha
-64 540 Kč
Vybrat termín
12.12. (Čt) - 20.12. (Pá) 2019 - 9 dní, 7 nocí
Deluxe tropical garden view pokoj - možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí
All inclusive
Letecky/Praha
-51 610 Kč
Vybrat termín
13.12. (Pá) - 21.12. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute33 847 Kč
Vybrat termín
13.12. (Pá) - 22.12. (Ne) 2019 - 10 dní, 7 nocí
Deluxe tropical garden view pokoj - možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí
All inclusive
Letecky/Praha
-42 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

33. z 52 hotelů v Cozumelu

Vynikající
1121
Velmi dobré
1170
Průměrné
564
Špatné
261
Příšerné
175
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
+ Zklamaný
Nevím, proč jsme se připojili k UVC klubu. Místnost byla neustále špinavá. Lednička nebyla nikdy naplněna. Došli jsme TP, žádné tkáně. Když jsme se dostali, bylo nám řečeno, že máme nárok na upgrade... celá recenze s možností překladu
hulqsmash, 08:26 17.10.2019
Pozor! Jídlo je hrozné!
Naše špatná zkušenost začala na letišti, když jsme si prohlíželi autopůjčovny. Dáma jménem Leticia nás zamávala a řekla, že bychom mohli dostat auto s plným pokrytím za $ 95 / týden. Půjčil jsem si... celá recenze s možností překladu
Tammie S, Knoxville, TN, 07:25 15.10.2019
Resort z pekla
Nejprve mi řekněte, že jsme byli v oblasti Cancúnu a zůstali jsme v letoviscích, Dominikánské republice a Jamajce. To se zdaleka ukázalo jako letovisko z pekla ode dne, kdy jsme se zaregistrovali do... celá recenze s možností překladu
Patrickgk69, 16:16 13.10.2019
Informace o zájezdu
ZeměMexiko
MístoCozumel
HotelSunscape Sabor Cozumel
Deluxe Tropical View
Termín13.12.2019 - 21.12.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...