Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 793211

Silver Beach hotel 3: Divoké východní pobřeží Mauricia ***

Termín: 01.06. (Po) - 10.06. (St) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 33 140 Kč

Program
1. den Odlet.
2. den - Trou d'Eau Douce Přílet na Mauricius, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování a individuální volno na pláži. Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All Inclusive.
3. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
4. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
5. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
6. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
7. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
8. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
9. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži do odjezdu na letiště. Transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu na Mauriciu o libovolný počet dní, možnost také kombinovat s Réunionem nebo některým ze Seychelských ostrovů nebo Madagaskarem.
10. den Přílet. 
Popis ubytování
Silver Beach 3*

Hotel Silver Beach 3* se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius v letovisku Trou d´Eau Douce přímo u dlouhé písečné pláže. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště cca 50 km. 
Ubytování:
Hotel disponuje celkem 30 pokoji typu standard a 30 bungalovy. Ubytování je zajištěno v pokoji standard s výhledem do zahrady. Tento typ pokoje má vlastní koupelnu, je vybaven telefonem, bezpečnostním trezorem, TV, vysoušečem vlasů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Odpočinek a relax si můžete vychutnat na vlastním balkóně/terase s výhledem do tropické zahrady. 
Stravování a aktivity:
V hotelu se nachází 1 restaurace a 1 bar s pravidelnými večery s živou hudbou. Bar se nachází poblíž venkovního bazénu. Zdarma mohou klienti hotelu vyzkoušet řadu vodních sportů jako například šlapadla, kajaky, šnorchlování nebo windsurfing. V hotelu se nachází místnost s kulečníkem, knihovnou a deskovými hrami. Součástí hotelu je i malý obchůdeka a autopůjčovna, v recepci možnost objednání výletů do okolí. Na pláži u hotelu najdete sportovní centrum, kde je možné objednat si potápění, plavbu lodí s proskleným dnem, vodní lyže, jízdu na katamaránu, parasailing, rybaření nebo plavbu na ostrůvek Ile Aux Cerfs. 
Stravování
7x All Inclusive
Cena zahrnuje
letenka v ekonomické třídě Praha (Vídeň) - Mauricius - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
ubytování v hotelu Silver Beach 3* u Indického oceánu
stravování formou All inclusive
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště - hotel - letiště
český delegát po celou dobu pobytu
osobní schůzka s českým delegátem na počátku pobytu
24-hodinová asistenční linka během pobytu na Mauriciu v češtině
asistence na letišti
povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)

strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři
18.05. (Po) - 27.05. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Vídeň
-35 030 Kč
Vybrat termín
25.05. (Po) - 03.06. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-35 030 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Vídeň
-35 030 Kč
Vybrat termín
01.06. (Po) - 10.06. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-33 140 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Vídeň
-33 140 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoMauritius
HotelSilver Beach hotel 3: Divoké východní pobřeží Mauricia
Dospělá osoba
Termín01.06.2020 - 10.06.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Vytvářím objednávku...