Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 793200

Emeraude Beach Attitude 3: Dovolená v hotelu pro dospělé s All Inclusive ***

Termín: 13.07. (Po) - 22.07. (St) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 34 090 Kč

Program
1. den Odlet
2. den - Belle Mare Přílet na Mauricius, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu na pláži. Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
3. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
4. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
5. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
6. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
7. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
8. den - Belle Mare Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Emeraude Beach Attitude 3*.Hotel, All Inclusive.
9. den - Belle Mare Individuální volno na pláži do odjezdu na letiště. Transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu na Mauriciu o libovolný počet dní, možnost také kombinovat s Réunionem nebo některým ze Seychelských ostrovů nebo Madagaskarem.
10. den Přílet.
Popis ubytování
Emeraude Beach Attitude 3*
Hotel pro dospělé Emeraude Beach Attitude 3* leží kousek od krásné písčité pláže v letovisku Belle Mare na  východě Mauricia. V hotelu je možné využít mnoho aktivit. Zdarma můžete například využít projížďku lodí se skleněným dnem nebo si například zahrát volejbal nebo šipky. Hotel disponuje 2 bazény a k dispozici vám budou i hotelové lázně. V hotelu si také můžete vyzkoušet cooking class a naučit se tak vařit tradiční mauricijské pokrmy.
Ubytování:Pokoje standart jsou vybaveny moderním zařízením, které je vyrobené z přírodních materiálů. Pokoje mají buď terasu nebo balkón a jsou klimatizované. Všechny pokoje nabízejí TV/SAT, minibar, bezpečností schránka, zařízení na přípravu kávy nebo čaje. Koupelna pak disponuje osvětleným zrcadle, vysoušečem vlasů, sprchou a WC.
Stravování:Hotel nabízí restaurace i bar, kde se můžete občerstvit. Program All Inclusive zahrnuje: bufetové snídaně, bufetové či servírované obědy a večeře, čaj/ káva a zákusky, výběr nápojů cca 11.00-23.00 hod. (minerální voda, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, pivo, víno, alkoholické nápoje místní výroby). Čerpání je určeno hotelem (místo, čas).
Stravování

7x All Inclusive

Cena zahrnuje
letenka v ekonomické třídě Praha (Vídeň) - Mauricius - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
ubytování v hotelu Emeraude Beach Attitude 3* u Indického oceánu
stravování formou All Inclusive
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště - hotel - letiště
český delegát po celou dobu pobytu
osobní schůzka s českým delegátem na počátku pobytu
24-hodinová asistenční linka během pobytu na Mauriciu v češtině
asistence na letišti
povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři
13.07. (Po) - 22.07. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-34 090 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Vídeň
-34 090 Kč
Vybrat termín
20.07. (Po) - 29.07. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-34 090 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Vídeň
-34 090 Kč
Vybrat termín
27.07. (Po) - 05.08. (St) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-34 090 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoMauritius
HotelEmeraude Beach Attitude 3: Dovolená v hotelu pro dospělé s All Inclusive
Dospělá osoba
Termín13.07.2020 - 22.07.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Vytvářím objednávku...