Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 1014610

Hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa *****

Termín: 22.08. (Po) - 30.08. (Út) 2022

Délka pobytu: 9 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 51 290 Kč

Poloha
Heritage Le Telfair Golf & Wellness Reosrt se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauritus, hotel je perfektní volbou pro zamilované páry, skupiny či rodiny s dětmi. Vybavení: K vybavení resortu patří recepce, restaurace s širokou nabídkou specialit, bar, venkovní bazén, dětský klub, lázně, poblíž hotelu se nachází 18-jamkové golfové hřiště, internet. Ubytování: Hotel nabízí ubytování ve 158 pokojích a suitách různých kategorií, k vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, klimatizace, elektronický trezor, SatTv, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, vysoušeč vlasů. Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze. láž: Písečná pláž se nachází přímo u resortu. Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
K vybavení resortu patří recepce, restaurace s širokou nabídkou specialit, bar, venkovní bazén, dětský klub, lázně, poblíž hotelu se nachází 18-jamkové golfové hřiště, internet. Ubytování: Hotel nabízí ubytování ve 158 pokojích a suitách různých kategorií, k vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, klimatizace, elektronický trezor, SatTv, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, vysoušeč vlasů. Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u resortu. Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování ve 158 pokojích a suitách různých kategorií, k vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou a sprchou, klimatizace, elektronický trezor, SatTv, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy či čaje, vysoušeč vlasů. Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u resortu. Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
Stravování je zajištěno formou polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u resortu. Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
Písečná pláž se nachází přímo u resortu. Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži, 18 & jamkové golfové hřiště, posilovna, tenisové kurty, badminton, plážový volejbal a fotbal, možnost zapůjčení jízdních kol. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius.

2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Mauritius, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
22.08. (Po) - 30.08. (Út) 2022 - 9 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute51 290 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute57 690 Kč
Vybrat termín
22.08. (Po) - 31.08. (St) 2022 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-Last minute53 890 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute56 690 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute61 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoBel Ombre
HotelHeritage Le Telfair Golf & Wellness Resort
Dospělá osoba
Termín23.08.2022 - 29.08.2022 - s dopravou 22.08.2022 - 30.08.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...