Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 765931

Hotel Ifa Altamarena ****

Termín: 20.08. (Čt) - 24.08. (Po) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 11 714 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • All Inclusive
  • Animační program
Popis hotelu

Poloha
Hotel IFA Altamarena se nachází v jižní části Fuerteventury, přímo u oceánu. Přímořskou promenádou se snadno dostanete do malé půvabné rybářské vesničky Morro Jable (vzdálené cca 1 km od hotelu). U hotelu jsou restaurace, bary i obchody. Letiště je vzdáleno cca 85 km. 

Pláž
Playa de Jandia je široká dlouhá písčitá pláž. Lehátka i slunečníky jsou na pláži za poplatek (cca 8 EUR/os./den).

Vybavení
Recepce, lobby, výtah, restaurace, 2 bary, sluneční terasy v tropické zahradě, lehátka a slunečníky u bazénu, 2 bazény se sladkou vodou (z toho 1 bazén je v zimě vyhřívaný), brouzdaliště pro děti, mini klub, dětské hřiště, herna, lékařská péče (za poplatek), prádelna (za poplatek), parkoviště (za poplatek cca 5 EUR/den + záloha cca 20 EUR). Hotel zajišťuje plážové osušky (za poplatek cca 5 EUR/ručník + záloha cca 5 EUR/os., výměna ručníku je zpoplatněná cca 1 EUR/os.). 

Pokoje
Hotel IFA Altamarena má 213 pokojů různých typů, které jsou umístěné v třípatrové budově. Všechny pokoje jsou klimatizované, komfortně vybavené, s koupelnou (vysoušeč vlasů), TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2,5  EUR/den + záloha cca 10 EUR), minibarem (za poplatek) a balkónem (s balkónovým nábytkem). Postýlka pro děti do 2 let zdarma, dítě do 2 let se počítá do maximální obsazenosti pokoje. Hotel IFA Altamarena má několik pokojů pro handicapované hosty - na potvrzení.

Pokoje standard economy (rozloha cca 34 (m²) - pro max. 2 osoby, obykle jsou pokoje situovány směrem k cestě.
Pokoje standard (rozloha cca 34 m²) - pro max. 3 osoby, třetí osoba na přistýlce.
Pokoje rodinné (rozloha cca 35 m²) - pro max. 4 osoby, třetí a čtvrtá osoba na rozkládací pohovce.

Strava
All inclusive: snídaně (08:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) ve formě bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení v hodinách 11:00-23:00 v místech vyhrazených hotelem. 

Sport a zábava
Hotel IFA Altamarena organizuje denní i večerní animační program - např. soutěže, závody, večerní show, ukázky tance, živá hudba. Zdarma: ping pong, volejbal, šipky. Za poplatek: tenisový kurt, biliard.

Internet
Wifi v lobby zdarma. Na pokoji za poplatek cca 2 EUR/den/os.

Místní kategorie
****
Stránky hotelu
http://www.lopesan.com

Náš názor
Hotel IFA Altamarena není nejnovější, ale za to má perfektní umístění přímo u jedné z vlajkových pláží Fuerteventury - Playa Jandia. Okolní obchody (duty free), restaurace a bary lákají klienty, kteří ocení rozvinutou turistickou infrastrukturu. Krásná zahrada a bazénová zóna jsou dalšími benefity hotelu. 

Program

Den první
Sraz u odbavovací přepážky 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na  r.plrozklady. 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas odjezdu Vám sdělí delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, péči polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Výlety v okolí

Gran Tour Fuerteventura
Celodenní okružní výlet po ostrově plný nezapomenutelných zážitků! Navštívíme rybářskou vesnici Ajuy se slavnou černou sopečnou pláží. Procházka kolem nejstarších skal Kanárských ostrovů nás zavede k černé jeskyni. Dalším bodem programu bude návštěva prvního hlavního města ostrova - Betancuria, ve kterém se nachází nejstarší kostel na Kanárských ostrovech. Čeká nás také návštěva rodinné kozí farmy, kde ochutnáme sýry, marmeládu z kaktusů, kanárský rum s medem a pikantní omáčku mojo rojo. Po setkání se slavnými guančskými sochami nás během oběda zahrnutého v ceně výletu čeká další část kanárské kulinářské hostiny. Následně zastavíme na plantáži Aloe Vera a seznámíme se s výrobou přírodní kosmetiky. Vyvrcholením rušného dne bude volný čas a krátká procházka po dunách las Dunas de Corralejo. Výlet s polským průvodcem.
Cena: cca 48 EUR/dospělý, cca 28 EUR/dítě do 11 let.

Lanzarote  
Celodenní výlet na nejvíce fascinující sopečný ostrov z celého kanárského souostroví. Nejdřív navštívíme  Národní park Timanfaya - oblast velkých sopečných erupcí z 18. století, která zahrnuje ¼ celého ostrova. Přejedeme autokarem známou 14 km dlouhou sopečnou trasou, která vede po ztuhlé lávě. Zúčastníme se tří ukázek geotermální činnosti a zjistíme, jak horká je láva. V oblasti La Geria nás čeká ochutnávka slavných vulkanických vín z Lanzarote. Přejedeme Údolím tisíce palem a zastavíme na vyhlídkovém místě. Následně navštívíme Jameos del Agua, neboli lávovou jeskyni vytvořenou v sopečném tunelu místním umělcem - Césarem Manriquem - překvapivé místo ideální k odpočinku. Na typický kanárský oběd se vydáme do restaurace postavené hned vedle jednoho z děl Césara Manriqueho - právě tomuto umělci vděčí ostrov za svou prosperitu. Výlet s polským průvodcem.
Cena cca 93 EUR/dospělý, cca 5,50 EUR/dítě do 3 let, cca 47 EUR/dítě do 11 let.
 
Oasis Park Fuerteventura 

Návštěva velké zoologické zahrady je skvělou zábavou s přírodními atrakcemi pro malé i velké. Během celodenního pobytu v parku si můžete prohlédnout více než 3 000 zvířat z 230 druhů. Během návštěvy doporučujeme navštívit velkolepou show se zvířaty (lachtany, papoušky, hady a divokými ptáky), během které bude možnost zvířata lépe poznat. V Oasis Parku se také nachází největší Kaktusová zahrada v Evropě. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště a pro všechny restaurace s čerstvými a přírodními produkty z místních farem. Pro vaše pohodlí odjíždí do parku každý den od hotelu bezplatný kyvadlový autobus. Pro zájemce jsou k dispozici další atrakce (za poplatek): interakce s lemury, projížďka na velbloudech, plavání s lachtany.
Cena cca 35 EUR/dospělý, cca 30 EUR/senior 60+, cca 21 EUR/dítě 4-11 let.

Tajemná Cofete
Komorní výlet na divoký poloostrov Jandia a pláž Cofete. Během cesty malebné výhledy, úžasná pláž Cofete (volný čas na opalování), historie tajemné vily Gustava Wintera. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. Polský průvodce.
Cena cca 68 EUR/os.

Lobos Catamaran 
Plavba katamaránem z přístavu Corralejo na okouzlující malý ostrov Lobos. Během plavby přestávka na skákání do vody a šnorchlování. Na palubě lodi oběd, občerstvení a nápoje zahrnuty v ceně. Přibližně 2hodinový pobyt na ostrově - čas na koupání a opalování, na více aktivní čekají pěší stezky.
Cena cca 54 EUR/dospělý, cca 27 EUR/dítě do 11 let.

Pro aktivní

Ráj pro surfaře a kite/wind surfaře
Fuerteventura zvaná Havají Evropy, je známá díky fantastickým podmínkám k provozování právě těchto vodních sportů. Nejlepší místa pro surfaře se nachází v Corralejo, El Cotillo a La Pared. Milovníci kitesurfingu a windsurfing najdou své místo na pláži Sotavento, na které se koná každým rokem Mistrovství světa v kitesurfingu a windsurfingu.

Trekking
Měsíční krajiny, údolí a soutěsky, půvabné kanárské vesnice, pobřežní stezky - Fuerteventura překvapuje velkým počtem různě obtížných tras. Doporučujeme se vydat na nejvyšší vrchol Fuerteventury - Pico de la Zarza, ze kterého lze vidět jak západní, tak východní pobřeží oceánu.

Příroda

Duny v Corralejo
Ohromující písečné duny přecházející v široké a dlouhé pláže tvoří Přírodní park Las Dunas a jednu z vizitek Fuerteventury.

Pláž Sotavento
Pláž Sotavento je považována za nejkrásnější pláž na ostrově Fuerteventura - více než 9 km dlouhá, s jemným pískem a mělkými lagunami, to vše vytváří malebnou a velmi fotogenickou scenérii. Mělké, bezpečné zátoky ocení rodiny s dětmi a milovníci windsurfingu a kitesurfingu.

Aloe Vera Finca 
Během návštěvy plantáže Aloe Vera uvidíme odrůdu Barbadensis Miller, jejíž zklidňující vlastnosti jsou známy již po tisíce let. Kosmetika z Aloe Vera je jedním z nejznámějších vývozních produktů ostrova.

Relax

Corralejo
Corralejo je určitě nejzábavnějším městem ostrova. Stojí za to zajít na živý koncert do Rock Cafe nebo si jít zatančit do Waikiki nebo Kiwi. Gofio zmrzlina je nepochybně vizitkou ostrova - lze jí ochutnat v malé kavárně Secreto del Sur. Blízkost dun,  neboli největšího pískoviště ostrova umožňuje spojit odpočinek a opalování s provozováním sportů - surfingu, windsurfingu nebo kitesurfingu.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Jiné

Obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.

Čas
Mínus 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.

Úřední jazyk
Španělský

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní oblastí a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1 - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Elektřina
Napětí 220V. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.

Odlety: Katovice, Varšava a Poznaň. Sraz u odbavovací přepážky 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.plrozklady

 
Fuerteventura
Nejrychleji turisticky vyvíjející se ze všech Kanárských ostrovů. Po Tererife druhý největší ostrov je téměř neobydlený, na 1 660 km² žije méně než 100 000 lidí. Ostrov je rájem pro milovníky pláží, surfingu, windsurfingu a kitesurfingu. Zdejší klima je pro tyto sporty přímo ideální a na Playa de Sotavento de Jandia se každoročně odehrává mistrovství světa. 

Corralejo
Oblast na severní části ostrova je kombinací turistického letoviska a malé španělské vesničky. Odtud je nejblíže na sousední Lanzarote (trajektem jen 30 minut) a na známé pobřežní duny. Město nabízí mnoho turistických atrakcí a jeho stará část má okouzlující atmosféru. 

Caleta de Fuste
Nejmladší malé ostrovní letovisko v blízkosti letiště. Vyznavači nočního života zde naleznou bary a milovníci kanárské kuchyně restaurace s nabídkou místních jídel. Zdejší široká zálivová pláž je ideální pro odpočinek. 

Costa Calma
Letovisko postavené na začátku několikakilometrové pláže, které jsou samy o sobě ideální atrakcí pro ty, kteří si chtějí vychutnat odpočinek na slunci nebo pro milovníky windsurfingu a kitesurfingu. Obchody, restaurace a bary zajišťují večerní zábavu. 

Jandia
Na nejjižnější části ostrova se nachází jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Krásné dlouhé pláže s bílým pískem a nemalé množství hotelů jsou důvodem rychlého vývoje oblasti. Vznikají zde nové obchody, kavárny a restaurace, takže o zábavu zde není nouze. 

Majanicho
Malá rybářská vesnice nacházející se na severu Fuerteventury s divokou pláží. Toto místo je ideální pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou a odpočinek daleko od hluku velkých letovisek.
 
Nudismus na plážích Fuerteventury
Nudismus je na ostrově velmi populární a na každé pláží lze potkat jeho nadšence.

19.08. (St) - 27.08. (Čt) 2020 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-35%Last minute16 228 Kč
Vybrat termín
20.08. (Čt) - 24.08. (Po) 2020 - 5 dní, 4 noci
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute11 714 Kč
Vybrat termín
20.08. (Čt) - 27.08. (Čt) 2020 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute16 784 Kč
Vybrat termín
20.08. (Čt) - 03.09. (Čt) 2020 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute33 243 Kč
Vybrat termín
26.08. (St) - 03.09. (Čt) 2020 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-39%Last minute14 459 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

5. z 16 hotelů v Morro del Jable

Vynikající
351
Velmi dobré
413
Průměrné
183
Špatné
67
Příšerné
46
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Chci se sem vrátit - krásné místo i hotel
V hotelu se mě líbilo moc a nemůžu vytknout snad vůbec nic. Bylo o nás velmi dobře postaráno po všech stránkách. Vyzdvihla bych čistotu, vůni, skvělé jídlo připravené tak, že máte prostě chuť na... celá recenze s možností překladu
Hana B, 11:01 06.07.2019
Pro nás rozhodně to nejlepší, co jsme mohli v této oblasti mít
Hotel jsme vybírali dlouho, ale pečlivé pročtení recenzí se opravdu vyplatilo! Jsme nadšení a až se někdy na Fuerteventuru vrátíme, rozhodně to bude sem. Při příjezdu nás mile přivítala recepční... celá recenze s možností překladu
BaraZemkova, Karlovy Vary, Česká republika, 10:17 16.01.2018
Krásná dovolená
Na Fuerteventuře jsme byli podruhé a v tomto hotelu prvně. Hotel je dost daleko od letiště a tak jsme z letiště jeli přes dvě hodiny. Dorazili jsme ve 14.30 a na recepci nás přivítala velmi milá... celá recenze s možností překladu
paguspag, Lovosice, Česká republika, 06:27 23.02.2017
Informace o zájezdu
ZeměKanárské ostrovy
MístoFuerteventura
HotelIFA Altamarena
pokoj standardní
Termín20.08.2020 - 24.08.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...