Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 177048

Grand Istana Rama ***+

Termín: 23.03. (So) - 31.03. (Ne) 2019

Délka pobytu: 9 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 25 290 Kč

Poloha
Hotel Grand Istana Rama má excelentní polohu na nádherné pláži v okolí městečka Kuta, nabízející pohodlí, relaxaci a jedno z nejlepších míst pro surfing na světě. Vybavení: K vybavení hotelu patří krásná tropická zahrada, venkovní bazén s výhledem na pláž, recepce, směnárna, denní místnost s knihovnou, restaurace s nabídkou specialit mezinárodní a tradiční kuchyně, masáže, 24/7 etážový servis, WiFi. Ubytování: Hotel nabízí ubytování ve 150 pokojích různých kategorií k jejichž vybavení patří klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou a vanou, TV, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze. láž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Vybavení
K vybavení hotelu patří krásná tropická zahrada, venkovní bazén s výhledem na pláž, recepce, směnárna, denní místnost s knihovnou, restaurace s nabídkou specialit mezinárodní a tradiční kuchyně, masáže, 24/7 etážový servis, WiFi. Ubytování: Hotel nabízí ubytování ve 150 pokojích různých kategorií k jejichž vybavení patří klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou a vanou, TV, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování ve 150 pokojích různých kategorií k jejichž vybavení patří klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou a vanou, TV, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Pláž
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Sport a zábava: Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Sport a zábava
Hotel nabízí bezpočet volnočasových aktivit, možnost zapůjčení automobilu, vodní sporty.
Popis zajezdu
Pobytový zájezd na Bali

Program pobytového zájezdu:

1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Bali

2. den : přílet na Bali, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program.

3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Bali, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Indonésie - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt).

Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu)

POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!!
NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje : letenku Praha (letiště dle přání klienta) - Bali - Praha (letiště dle přání klienta), letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, česky hovořící delegát, český průvodce na výlety dle dostupnosti, pojištění CK proti insolvenci.

Cena nezahrnuje: vízum 25 USD - platí se po příletu na letiště, cestovní pojištění, připojištění proti stornu, fakultativní služby.

Ceny platí v optimální knihovací třídě letenek.
22.03. (Pá) - 31.03. (Ne) 2019 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute26 390 Kč
Vybrat termín
22.03. (Pá) - 03.04. (St) 2019 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute27 790 Kč
Vybrat termín
22.03. (Pá) - 05.04. (Pá) 2019 - 15 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute29 590 Kč
Vybrat termín
23.03. (So) - 31.03. (Ne) 2019 - 9 dní, 6 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute25 290 Kč
Vybrat termín
23.03. (So) - 04.04. (Čt) 2019 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute28 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměIndonésie
MístoSanur
HotelGrand Istana Rama
Dospělá osoba
Termín24.03.2019 - 30.03.2019 - s dopravou 23.03.2019 - 31.03.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...