Bulharsko nejlevněji last minute levné zájezdy do Bulharska akční nabídky levně na poslední chvíli

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 

Bulharsko

GEOGRAFICKÉ ÚDAJE

Poloha: je stát v jihovýchodní Evropě, na Balkánském poloostrově. Země sousedí na severu s Rumunskem (hranici tvoří převážně Dunaj), na západě se Srbskem a s Makedonií, na jihu s Řeckem a Tureckem
Hlavní město: Sofie
Jazyky: Bulharština
Náboženství: pravoslaví (85 %), islám (13 %), katolictví (1 %)

MĚNA, KURZY

Měna: Bulharský leva (BGN)
Aktuální kurz: 1 BGN = 13.979 CZK

leva (BGN)

KLIMATICKÉ PODMÍNKY

Teplota vody v Černém moři dosahuje v létě až 28°C. Mořská voda u břehů Bulharska se velmi rychle ohřívá a jen pozvolna ochlazuje, což je vlastnost mezi milovníky vodních radovánek velmi ceněná.
Nejvhodnější období pro návštěvu Bulharska jsou letní měsíce, červen až srpen. Dny se v této době vyznačují nejdelším slunečním svitem a nejvyššími denními teplotami. Pro obdivování přírodních krás nebo historických památek se lépe hodí měsíce duben, květen nebo září. Lyžařská sezóna probíhá v Bulharsku od prosince do dubna.

CENY

1BGN = 13.8150Kč
Online kurz LEV stav ke dni 7.10.2016 23:01
1BGN = 13.816Kč
Ceny podobné jako u nás
Samozřejmě s ohledem na základní potraviny není nutné mít žádné obavy, jelikož jejich ceny jsou velmi podobné těm našim. Někdy jsou dokonce i výrazněji levnější. Příkladem může být chléb, které lze koupit za necelou 1 Lv. Stejně levně lze pořídit i různé uzeniny, jako salámy a další, jejichž cena se pohybuje okolo hranice 10 Lv, tedy 140 Kč za kilogram.

Určitě se hodí i informace o těch potravinách, které Češi na dovolené konzumují nejvíce. Často je to nejenom pivo a zmrzlina, ale také balená voda, která by měla být hlavně v horkých dnech naprostou nezbytností. Tu tak pořídíme za cenu 0,5 LV. Na stejnou cenu vyjde také kopeček zmrzliny, nebo to nejlevnější lahvové pivo. Dražší druhy se prodávají za 0,75 Lv.
Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...