Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 995229

Hotel Casuarina Resort & Spa ***

Termín: 23.05. (Út) - 01.06. (Čt) 2023

Délka pobytu: 10 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 32 590 Kč

Poloha
Casuarina Resort & Spa resort leží na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Resort je obklopuje udržovaná tropicá zahrada a písčitá pláž s bílým pískem. Mezinárodní letiště v Port Louis je vzdálené cca 65 km od hotelu. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci, 2 bazény (lehátka a osušky zdarma), směnárna na recepci, miniklub, nákupní možnosti. Ubytování: Klimatizace, koulenla s WC, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi, minibar, varná konvice, trezor, balkon nebo terasa.  Stravování:  Polopenze formou bufetu, za příplatek All Inclusive: Hlavní restaurace: 07.30-10.00 snídaně formou bufetu, 12.00-14.00 oběd formou bufetu, 19.30-22.00 večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané), Oasis Bar: 11.00-23.00 koktejly, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Minibar na pokoji: výběr z několika druhů alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby, doplněn 1x denněUpozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Během večeře je vyžadováno formální oblečení. láž: písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma Sport a zábava: animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci, 2 bazény (lehátka a osušky zdarma), směnárna na recepci, miniklub, nákupní možnosti. Ubytování: Klimatizace, koulenla s WC, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi, minibar, varná konvice, trezor, balkon nebo terasa.  Stravování:  Polopenze formou bufetu, za příplatek All Inclusive: Hlavní restaurace: 07.30-10.00 snídaně formou bufetu, 12.00-14.00 oběd formou bufetu, 19.30-22.00 večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané), Oasis Bar: 11.00-23.00 koktejly, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Minibar na pokoji: výběr z několika druhů alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby, doplněn 1x denněUpozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Během večeře je vyžadováno formální oblečení. Pláž: písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma Sport a zábava: animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Ubytování
Klimatizace, koulenla s WC, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi, minibar, varná konvice, trezor, balkon nebo terasa.  Stravování:  Polopenze formou bufetu, za příplatek All Inclusive: Hlavní restaurace: 07.30-10.00 snídaně formou bufetu, 12.00-14.00 oběd formou bufetu, 19.30-22.00 večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané), Oasis Bar: 11.00-23.00 koktejly, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Minibar na pokoji: výběr z několika druhů alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby, doplněn 1x denněUpozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Během večeře je vyžadováno formální oblečení. Pláž: písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma Sport a zábava: animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Stravování
 Polopenze formou bufetu, za příplatek All Inclusive: Hlavní restaurace: 07.30-10.00 snídaně formou bufetu, 12.00-14.00 oběd formou bufetu, 19.30-22.00 večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů (vše místní výroby, rozlévané), Oasis Bar: 11.00-23.00 koktejly, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Minibar na pokoji: výběr z několika druhů alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby, doplněn 1x denněUpozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit. Během večeře je vyžadováno formální oblečení. Pláž: písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma Sport a zábava: animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Pláž
písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma Sport a zábava: animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Sport a zábava
 animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, nepravidelné večerní programy, tenisový kur.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius.

2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Mauritius, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
02.10. (Ne) - 09.10. (Ne) 2022 - 8 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute47 790 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Vídeň
-Last minute52 590 Kč
Vybrat termín
02.10. (Ne) - 11.10. (Út) 2022 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute39 290 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute44 890 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute49 090 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoTrou aux Biches
HotelCasuarina Resort & Spa
Dospělá osoba
Termín24.05.2023 - 31.05.2023 - s dopravou 23.05.2023 - 01.06.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...