Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 576102

Hotel Telis Arbatax Resort ****

Termín: 03.06. (Čt) - 06.06. (Ne) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 20 190 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Wellness
  • Pro rodiny
  • Golf
  • Animační program
Poloha
Letovisko klubového typu se nachází na východním pobřeží ostrova asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. K resortu patří obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotelová část TELIS**** tvoří jednu z větších a komplexně vybavených částí resortu, jednotlivé pokoje jsou umístěny v nízkých domcích v zeleni na mírném svahu za hlavní budovou s centrální restaurací, bazénem a službami. Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2h 15min), od letiště v Olbii cca 180 km (cca 2h 30 min).
Vybavení
Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře, se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem stále projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).  Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze dost kolísá. Malá zvířata jsou povolena (na vyžádání, za poplatek) Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.  Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Ubytování
Telis Village disponuje 380 pokoji umístěnými v nízkých budovách mezi stromy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), v koupelně sprcha, fén. Postýlka pro děti do 3 let na vyžádání, zdarma (strava dle výběru za poplatek na místě) - max. obsazenost všech pokojů jsou 4 osoby vč. max. 2 dětí 0-10 let. Část pokojů prochází pro sezónu 2020 kompletní renovací. CLASSIC - přízemní pokoje v klidnější části na kopci, 100 - 500 m od pláže a cca 300 m od centrální části s bazénem a restaurací, obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Upozorňujeme na velmi jednoduché vybavení pokojů. SUPERIOR - ložnice s obývacím koutem (pohovka); pokoje situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem / krytou terasou s posezením a širším výhledem. Při pobytu min. 3 noci je 1 volný vstup pro dospělou osobu do wellness centra a první náplň minibaru (mimo alkoholické nápoje). PROPOJENÉ POKOJE - dva samostatné pokoje propojené vnitřními dveřmi. Požadovaná obsazenost 4 osoby (4 plné ceny). Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 16:00; check-out 11:00 h. Resort celkem nabízí 6 typů ubytování, v naší nabídce jsou kromě Telis také Borgo Cala Moresca a na vyžádání Dune, Cottages, Monte Turri a Executive Suites.
Stravování
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu podávané v centrální restauraci. Večeře a obědy s nápoji: vybrané nápoje k jídlům u centrálního baru – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda. Ostatní nápoje za poplatek (pivo a točené nealkoholické nápoje, ledový čaj, káva). ALL INCLUSIVE: kromě vína a vody (viz výše) k hl. jídlům také pivo a nealko z postmixu, ananasová šťáva, coca-cola, pomerančová limonáda a ledový čaj), dále v centrálním baru Telis od 7:30 do 23:30h americká káva, točené nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a likéry místní produkce, vybrané destiláty a koktejly - vše servírované v plastových pohárcích. Zdarma NENÍ espresso, capuccino a další nápoje z baru, balené zmrzliny a nápoje ve skle a v plechu, alkoholické nápoje z dovozu a panini (balené obložené bagety). Změna vyhrazena. Možná sleva na pobyt s plnou penzí s nápoji či s polopenzí s nápoji. Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Hosté hotelu Telis Village se mohou stravovat v centrální restauraci na hlavním náměstí, která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. V resortu je celkem 7 barů a 6 dalších restaurací. Restaurace SU COILE v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu). 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob. Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu.
Charakteristika
Resort nabízející na jednom místě veškeré služby, zábavu, sportovní vyžití pro aktivní strávení vaší dovolené.
Pro děti
V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corrida; - hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9:30-18 h - Baby klub – pro děti od 4 do 8 let - Mini klub – pro děti od 8 do 13 let - Young klub – pro děti od 13 do 17 let. Dětský koutek se zázemím (druhý je v části Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.
Sport a animace
V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu. Individuální lekce sportů za poplatek. Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.  Několik málo km od resortu je jízdárna.
Wellness & beauty
Vstup do moderního wellness centra je pro všechny klienty resortu za poplatek (hosté pokojů Superior a Junior Suite s min. 3denním pobytem mají 1 vstup/os. zdarma). Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy. Minimální požadovaný věk pro vstup do wellness centra je 16 let.
Pláž
V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny, ve vzdálenější části resortu (Cala Moresca) - v malebné zátoce - je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky a ještě další skalnatá pláž Baia Monte Turri.  Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci, s poplatkem za výměnu). Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 2. 10. 2021). V ceně ubytování je zahrnuto: - využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek); - skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby; - denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary; - a pro děti navíc dětské kluby, hlídání dětí, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.
Poplatky na místě
FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ): Plážová osuška: €10/ ks, případný popl. za výměnu €2/ ks. Malá domácí zvířata (s platným mezinárodním očkovacím průkazem) €10/ den. Strava pro dítě do 3 let - rezervace předem, platba na místě.
Speciální nabídky
SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU Sleva 25% z ubytování při objednání do 28. 2. 2021 Sleva 20% z ubytování při objednání do 31. 3. 2021 Sleva 15% z ubytování při objednání do 30. 4. 2021 SPECIAL SEPTEMBER - Sleva 15% z ubytování při objednání od 1. 5. do 30. 7. 2021 na období 14. 9.-3. 10. 2021 NA VYŽÁDÁNÍ: Sleva 5% z ubytování při pobytu delším než 14 dní - NELZE KOMBINOVAT Speciální sleva pro 1 dospělého a 1 dítě.
Důležité
Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.
Další služby
Pro rok 2020 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax. V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou "Zahrada říše divů"
03.06. (Čt) - 06.06. (Ne) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute20 190 Kč
Vybrat termín
03.06. (Čt) - 10.06. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocí
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute28 990 Kč
Vybrat termín
03.06. (Čt) - 13.06. (Ne) 2021 - 11 dní, 10 nocí
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute36 190 Kč
Vybrat termín
03.06. (Čt) - 17.06. (Čt) 2021 - 15 dní, 14 nocí
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute45 990 Kč
Vybrat termín
06.06. (Ne) - 10.06. (Čt) 2021 - 5 dní, 4 noci
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute22 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

11. z 15 hotelů v Arbataxu

Vynikající
851
Velmi dobré
633
Průměrné
410
Špatné
309
Příšerné
355
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Hrozný servis!
Personál informačního centra je naprosto k ničemu. Nejen, že vypadají nešťastně 24/7, nedokážou zmínit důležité informace při rezervaci něco uvnitř nebo mimo resort. Při příjezdu náš air con... celá recenze s možností překladu
151993J, 00:32 14.06.2019
Méně než 4 hvězdy
Strávili jsme týden v Telisu v květnu - červnu 2019. Měli jsme rádi:  - personál byl velmi vstřícný, přátelský, flexibilní  - animační personál, zejména ranger Gulietta! je perfektní  - Páteční... celá recenze s možností překladu
rmatrai, Budapešť, Maďarsko, 12:38 05.06.2019
ARBATAX PARK RESORT - TELIS (typ pokoje CASSIC)
Ubytování 3.9. - 13.9.2015. Destinaci jsme navštívili opakovaně. Došlo ke snížení kvality ubytování. Déšť znamenal nemožnost používání skříní a přistýlky (v toto období bylo takto postiženo cca 60... celá recenze s možností překladu
Šárka Š, Litvínov, Česká republika, 02:23 01.11.2015
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoArbatax
HotelArbatax Park Resort - Hotel Telis
PROPOJENÉ POKOJE 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko PROPOJENÉ POKOJE s all inclusive
Termín03.06.2021 - 06.06.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
Vytvářím objednávku...