Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 45802

Sheraton Dubai Creek Hotel & Tower *****

Termín: 17.12. (Po) - 24.12. (Po) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 15 190 Kč

  • Golf
Poloha
Luxusní hotel prestižního hotelového řetězce Sheraton leží v oblasti Creek, jen kousek od městské business čtvrti. Nedaleko se nachází také golf & yacht club, na letiště je to od hotelu cca 7 km. Vybavení: Recepce, business centrum, možnost připojení k internetu, posilovna, sauna, pára, masáže, venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, stolní tenis, směnárna, trezory na recepci, klimatizace, na vyžádání za příplatek možnost hlídání dětí, obchůdky, půjčovna aut, konferenční prostory, restaurace a bary. Ubytování: V hotelu je celkem 262 pokojů. K vybavení pokojů patří TV, DVD přehrávač, možnost připojení k internetu, koupelna, telefon, minibar, klimatizace a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. láž: hotel není plážového typu, na pláž & např. na známou pláž Jumeirah se můžete dostat autobusem. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
Recepce, business centrum, možnost připojení k internetu, posilovna, sauna, pára, masáže, venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, stolní tenis, směnárna, trezory na recepci, klimatizace, na vyžádání za příplatek možnost hlídání dětí, obchůdky, půjčovna aut, konferenční prostory, restaurace a bary. Ubytování: V hotelu je celkem 262 pokojů. K vybavení pokojů patří TV, DVD přehrávač, možnost připojení k internetu, koupelna, telefon, minibar, klimatizace a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: hotel není plážového typu, na pláž & např. na známou pláž Jumeirah se můžete dostat autobusem. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
V hotelu je celkem 262 pokojů. K vybavení pokojů patří TV, DVD přehrávač, možnost připojení k internetu, koupelna, telefon, minibar, klimatizace a další. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: hotel není plážového typu, na pláž & např. na známou pláž Jumeirah se můžete dostat autobusem. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně. Pláž: hotel není plážového typu, na pláž & např. na známou pláž Jumeirah se můžete dostat autobusem. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
hotel není plážového typu, na pláž & např. na známou pláž Jumeirah se můžete dostat autobusem. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní taxa 5 USD/pokoj/noc..

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
31.10. (St) - 07.11. (St) 2018 - 8 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-42%Last minute20 590 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute24 290 Kč
Vybrat termín
31.10. (St) - 08.11. (Čt) 2018 - 9 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Krakow
-48%Last minute19 390 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-44%Last minute22 090 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Krakow
-Last minute23 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoJumeirah Beach
HotelSheraton Dubai Creek Hotel & Tower
Dospělá osoba
Termín17.12.2018 - 24.12.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...