Cestovka za hubičku | levná dovolená do exotiky u moře | levné zájezdy za akční ceny nejen k moři | last minute | first minute | letenky | ubytování | hotely | autopůjčovna | zážitky + adrenalin | pojištění + ty nejlevnější nabídky

Slouží k přehlednému ukládání Vašich oblíbených zájezdů, porovnávání cen, zasílání zajímavých zájezdů dle Vašeho výběru na email, a mnoho dalších funkcí. Doporučujeme !
 
ID: 431210

Hotel Iberostar Albufera Park ****

Termín: 09.05. (Ne) - 16.05. (Ne) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 15 743 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Wellness
  • Pro rodiny
  • Golf
  • Animační program
  • Vzdálenost od moře - Do 50 m
    Do 50 m
Popis hotelu

Poloha
Hotel IBEROSTAR Albufera Park se nachází cca 2,5 km od Ca'n Picafort, ve městě Playa de Muro. Město Port de Alcudia je vzdáleno cca 8 km - zastávka místní hromadné dopravy je cca 250 m od hotelu. U hotelu se nachází supermarket. Hotel IBEROSTAR Albufera Park leží cca 65 km od letiště.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Albufera Park se nachází u dlouhé, široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, palmová zahrada s prosluněnými terasami, lehátky a slunečníky, bazén - stuha, brouzdaliště, krytý bazén, dětské hřiště, půjčovna aut. Hostům je k dispozici pračka a sušička (za poplatek), lékařská péče (za poplatek), obchod se suvenýry, novinový stánek. Hotel IBEROSTAR Albufera Park poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Kromě toho mohou hosté využívat infrastrukturu sesterského hotelu, nacházejícího se hned vedle hotelu Iberostar Albufera Playa: restauraci a'la carte, bazény, prosluněné terasy, lehátka a slunečníky, diskotéku.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Albufera Park má 260 moderně a funkčně zařízených apartmánů pro max. 4 osoby (3+1 nebo 2+2). Všechny se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem (pohovka pro dvě osoby) a malým kuchyňským koutem (nádobí, příbory, skleničky, lednička, mikrovlnná trouba). Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), WC, klimatizací, TV, telefonem a balkonem (zahradní nábytek), trezorem (za poplatek).
Dětská postýlka do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku k All Inclusive. 
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00, na diskotéce do 01:00), koláče, zmrzlina, káva, čaj (15:00-17:00), občerstvení (12:30-15:30).

Sport a zábava
Zdarma: aerobik, lukostřelba, šipky, gymnastika, stolní tenis (záloha), volejbal, posilovna, vířivka, sauna, vodní pólo. Za poplatek: kulečník, videohry, půjčovna kol. Hotelový řetězec Iberostar zve wellness Sensations - masáže a procedury na obličej a tělo jsou za příplatek. Většina výše uvedené infrastruktury se nachází v hotelu IBEROSTAR Albufera Playa. Hotel IBEROSTAR Albufera Park organizuje bohatý animační program pro dospělé a děti. Mini klub (4-7 let) je v provozu od dubna do října, Maxi klub (8-13 let) od června do září, Teenie klub (14-17 let) v červenci a srpnu.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu Premium - zdarma. Internetový koutek v lobby - za poplatek.

Místní kategorie
****

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje turistický poplatek 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný pro všechny osoby starší 15 let a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  https://r.pl/hiszpania-majorka/iberostar-albufera-park

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Albufera Park tvoří spolu s hotelem Albufera Playa jedinečný a obrovský komplex s bohatým sportovně-rekreačním zázemím. "+" za vybavení apartmánů a umístění přímo u pláže.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Jiné

ŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca

Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Výlety v okolí

KOLEM OSTROVA "VUELTA A LA ISLA" - cena cca 80 EUR
Trasa vede přes zemědělské vesnice a města pohoří Sierra de Tramuntana. Na cestě se zastavíme ve městě Inca, které je známé svými koženými výrobky. Ocitneme se mezi olivovníky a směřujeme do Mariánského útočiště v LLucu. Po asi 40 minutové přestávce přejedeme podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce projížďka podél pobřeží Mallorky do Puerto de Soller nebo-li "zlatého údolí". Následuje výlet starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přesedneme na vlak postavený v roce 1912, který nás přes hory a údolí sveze 13-ti tunely na okraj města Palma.


JESKYNĚ - cena cca 44 EUR
Výlet do jeskyní povede Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíme největší jeskyně na Mallorce, jež jsou mistrovskými díly přírody, charakteristické krásnými krápníkovými útvary. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.


ALCUDIA A FORMENTOR - cena cca. 52 EUR
Výlet na severní pobřeží Mallorky. Před polednem návštěva tradičního trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensa, kde nás čeká volný čas na pláži, následuje plavba lodí do zálivu Formentor. Na jeho konci jízda autobusem k mysu Formentor, nejvzdálenějšího ostrova na Mallorce, odkud se táhne jeden z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře.


PALMA A VALLDEMOSSA - cena cca 54 EUR
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později dojdeme Královskými zahradami do katedrály. Při procházce v gotickém starém městě Palma uvidíme budovu radnice, nádherné terasy, Staroměstské náměstí a kostel sv. Michaela. Odpoledne unikneme rušnému městu do pohádkového města Valldemosa, malebně položeného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský klášter, místa ve kterých žil Chopin, následuje 15 minutový koncert v paláci Sancho. Později během nejméně jedné hodiny volného času vyzkoušíme typické likéry Mallorky zdarma. Výlet pro klienty hotelů umístěných na východě a severu ostrova.


MARINELAND - cena cca 43,50 EUR
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nová podívaná s vystoupením delfínů, mořských lvů a překvapivá přehlídka papoušků a dalších vícebarevných ptáků.


AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR
Výlet určený klientům na východ od ostrova (bez průvodce v polštině). Lístky zahrnují návštěvu největšího oceánia ve Španělsku, případně volný čas v hlavním městě.


AQUARIUM - cena cca 25 EUR
VSTUPENKA do největšího oceánia v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Dodatkové strakce pro nejmladší.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

05.07. (Ne) - 12.07. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute35 704 Kč
Vybrat termín
05.07. (Ne) - 19.07. (Ne) 2020 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute68 556 Kč
Vybrat termín
12.07. (Ne) - 19.07. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute41 314 Kč
Vybrat termín
12.07. (Ne) - 26.07. (Ne) 2020 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute71 727 Kč
Vybrat termín
19.07. (Ne) - 26.07. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute41 773 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

3. z 30 hotelů v Playa de Muro

Vynikající
848
Velmi dobré
281
Průměrné
78
Špatné
21
Příšerné
15
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Takový přátelský personál
Minulý rok jsme tu měli krásný čas a znovu jsme si rezervovali květen 2020 spolu s více mojí rodinou. Personál je tak nápomocný a skvělý s dětmi. Milovali jsme jídlo, zábavu a tak krásnou pláž. Moje... celá recenze s možností překladu
Lee O, 09:44 11.02.2020
Super hotel, skvělé jídlo, přátelský personál. Prostě perfektní
Rezervováno v krátkém čase. Jaký nález. Krásný hotel s velkými pokoji, výběrem čistých bazénů včetně krytého. Na pláži Začali jsme polopenzí, ale jídlo bylo tak dobré, možnosti široké, že jsme... celá recenze s možností překladu
EdinburghMjh, edinburgh, 11:45 13.10.2019
Skvěle vedený a dokonale čistý hotel
Právě jsme se vrátili z týdenní all inclusive dovolené s našimi 2 mladými kluky ve věku 6 a 3 let. Je to již podruhé, co jsme byli v Acludii a znovu nás toto úžasné odpočinkové místo nezklamalo. Pro... celá recenze s možností překladu
carrie829, Torquay, Spojené království, 00:00 08.06.2014
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoMallorca
HotelIberostar Albufera Park
pokoj standardní
Termín09.05.2021 - 16.05.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...